מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסFAQחיפושהרשםרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהתחבר

Share | 

לאבי אשכנזי,ג'ף ושאר החבר'ה

Go down 
מחברהודעה
vn87770
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 15.08.09

הודעהנושא: לאבי אשכנזי,ג'ף ושאר החבר'ה   Mon Oct 26, 2009 1:41 am

שלום חברים יקרים,
כאוהד 30 שנה של קבוצת הכדורסל (אבא שלי היה בעבר בהנהלה) וכאחד שמאוד אכפת לו ,הייתי רוצה להביע את דעתי. אשמח אם תקראו אותה , ומה שלא יהיה אני יודע שבמסגרת המגבלות תדעו להפיק את המיטב עבור הקבוצה שלנו.
צר לי לומר אך לדעתי הקבוצה אינה הקבוצה שחיכינו לה כולנו.
אני יודע שעבר רק מחזור אחד וכמה משחקי אימון,אבל כבר עכשיו לדעתי ניתן לשים לב בבירור לכמה דברים:
1. בן סטרונג אינו יכול להוות מחליף לגבוהים בשום מצב,וגם לא לזמן קצר.
2. ריץ' ובמיוחד פלוט רוסה הינם שחקנים די בינוניים. את פלוט רוסה הייתי מחליף בקלעי מוכשר.
3. ג'רמי טיילור מתגלה כנער שצריך עוד להשתפשף,וכרגע אי אפשר לבנות עליו כמו שחשבתי.
יחד עם זאת אני חושב שאם יתנו לו לשחק רצוף והרבה דקות הוא יקבל מהר מאוד בטחון,כך שכן הייתי נותן לו לשחק יותר, אך בתנאי שלא יתקע בצבע אלא יצא החוצה, ויפנה את הרחבה לכניסות של ג'פרסון. כמו כן מבחוץ נראה שלא סופרים אותו,ונראה לי שהנער זקוק לתמיכה של כל החברים ובמיוחד שידע שיש לו גב מהמאמן .
4. עמדת הרכז דורשת חיזוק וחג'ג' ובן דוד לא מספיק חזקים לטעמי.

5. החבר'ה לא יודעים לקלוע עונשין !!!,וצריכים לתרגל חזק ולשפר דרמטית את האחוזים.
בקיצור, לעניות דעתי אם המטרה היא עדיין להתברג בצמרת דרוש דחוף חיזוק של שניים או שלושה שחקנים בעמדות: רכז, קלעי, וסנטר.

לדעתי כרגע אנחנו שוים מקום 5-6 ולא יותר מכך.
מקווה שתקראו ואשמח מאוד אם נוכל להגדיל מעט את התקציב ולחזק את הקבוצה.לא צריך לתת לאגו מקום, ואם טעינו בבחירת שחקן זה או אחר לא קרה כלום וצריך לתקן מיד ולא למשוך את זה.
אולי כדאי גם לרתום גם את ראש העיר שיתרום קצת כדי שלעיר ולאוהדים תהיה קבוצה מדהימה שנתגאה בה?
מאחל לכולנו עונה גדולה ומוצלחת, ושוב תודה לכולכם ובמיחד לך ג'ף,על העונג שאתם מביאים לנו האוהדים,ועל השנה המדהימה שהיתה.
בברכה,
קובי.
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

לאבי אשכנזי,ג'ף ושאר החבר'ה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1