מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה

Go down 
5 posters
מחברהודעה
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 44
Registration date : 09.09.08

אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Empty
הודעהנושא: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 4:48 pm

שתי עונות נפלאות עוברות עלינו בליגת העל. היום כבר כל המדינה יודעת שמכבי חיפה היא קבוצת הכדורסל שמהווה את האלטרנטיבה לקבוצת הזרים של מכבי ת"א. חיפה עקפה את ירושלים וביססה את מעמדה כקבוצה שמאיימת על תואר האליפות, ואפשר כבר להרגיש את הפיינלפור מתקרב.

בתחילת העונה כולנו התאכזבנו כאשר הקבוצה ויתרה על זכותה להשתתף ביורוקאפ. רצינו לקטוף את הפרס שמגיע לנו אחרי עונה שלמה. ידענו שהשתתפות באירופה תמשוך אלינו שחקנים מהדרגים הגבוהים, שהקבוצה תקבל חשיפה בקנה מידה יבשתי שתמשוך פרסום, ספונסרים וכסף. שאנו בתור קהל נקבל יותר אקשן ודרמה על המגרש, ושמכבי חיפה כדורסל תקרב אליה עוד יותר אוהדים ירוקים מכל הארץ.

מכבי חיפה השנה התגבשה להיות קבוצה חזקה עם בסיס שחקנים איתן ובהם גרעין ישראלי לוחם. זה הזמן לנצל את התנופה האדירה של הכדורסל ולעשות את צעדינו הראשונים באירופה, זה הזמן להתחיל לבנות את האימפריה הירוקה. להוסיף למשחקי הליגה טעם וצבע בתיבול של משחקים באווירה אירופאית וליצור מסורת של השתתפות קבועה במפעל אירופאי בכיר.

לפני זמן מה פגשתי את בעלי הקבוצה, מר ג'ף רוזן והוא הסביר לי שבעקבות שיפוץ רוממה בעונה הבאה, לא נוכל לארח קבוצות אירופאיות באזור חיפה ונאלץ לשחק במסגרת היורוקאפ באולם בנהריה או בנוקיה. הוא אמר שהוא חושש שאוהדי הקבוצה לא יבואו למשחקים האירופאים שיערכו מחוץ לחיפה ולכן במידה ונסיים במקומות 2-3 הוא נוטה לוותר על השתתפות ביורוקאפ גם בעונה הבאה.

אוהדים ירוקים, אל תתנו לג'ף לוותר על אירופה! בואו נוכיח לו שהוא טועה. כולנו זוכרים את ההתרגשות ממשחק אירופאי, כולנו זוכרים איך נסענו עד לרמת גן ומילאנו את האיצטדיון ב40 אלף צופים פעם אחר פעם.

בעוד מספר שבועות יתקבלו החלטות ההנהלה לגבי עתיד הקבוצה בעונה הבאה.
מכבי חיפה זו הקבוצה של כולנו, והפעם אנחנו יכולים להשפיע על קבלת ההחלטות החשובות לנו כאוהדים. יש עוד 3 משחקים עד סוף הליגה הסדירה ועכשיו זה הזמן שלנו להשפיע, לפני שהחלטות נקבעות, כשיש עוד זמן לשנות.

כאוהדים מסורים, החלטנו ליזום מהלך, שבעזרת כל האוהדים הירוקים ,אנו נוכיח לג'ף, שאם הוא יחליט לשחק ביורוקאפ בעונה הבאה, האוהדים יתמכו בהחלטתו וכן יבואו למשחקים ע"מ לתמוך ולעודד את הקבוצה.
סיפרתי לג'ף על היוזמה של האוהדים שמתארגת בקבוצה בפייסבוק. מטרת הקבוצה היא לאסוף את כל האוהדים שחושבים שמכבי חיפה חייבת לשחק באירופה בעונה הבאה, ואת האוהדים שיבואו למשחקים האירופאים גם אם ישוחקו בנהריה או נוקיה.
הקבוצה נועדה לתת הערכה לג'ף על מספר האוהדים שכן יגיעו למשחקים, והוא הבטיח לי שאם הקבוצה תגיע לכמות של 2000-2500 אוהדים רשומים, הוא ישקול לשנות את החלטתו.

כרגע אנו עומדים על 550 אוהדים שהצטרפו לקבוצה בשלב הראשון. בשלב השני, שבו יהיו כ1000 אוהדים רשומים בקבוצה, אנו מתכוונים לפנות לאתרי הספורט השונים ולעיתונים המקומיים ע"מ שיתנו חשיפה ליוזמה של האוהדים ע"מ למשוך את כל אוהדי הכדורסל הירוקים להרשם לקבוצה. בשלב השלישי, כאשר נגיע ל2000 אוהדים רשומים, ניזום פגישה עם ג'ף רוזן נראה לו שיש תמיכה של מספר רב של אוהדים, וננסה לשכנע אותו לא לוותר על אירופה בעונה הבאה.

בואו תדמיינו לעצמכם לרגע, איך תשפיע עלינו השתתפות באירופה. שחקן מלהיב כמו ג'פרסון יחליט שעקב החשיפה האירופאית הוא רוצה להשאר בקבוצה. סיקור תקשורתי גבוה של מכבי חיפה ברמה ארצית ואירופאית. משחקי נוקאווט מול קבוצות אירופאיות בכירות. אולם מפוצץ באוהדים ירוקים ורעשניים. יותר קהל. יותר כסף, יותר ספונסרים, יותר כדורסל מלהיב, ויותר אקשן.

חברים, זו ההזדמנות שלנו, בואו נזמין את כל האוהדים של הקבוצה להרשם, וביחד נגרום לחלום הזה להתגשם כבר בעונה הקרובה. הזמינו את כל האוהדים, פרסמו בפורומים ובקבוצות השונות בפייסבוק. בואו ניקח את מכבי חיפה לאירופה!

https://www.facebook.com/group.php?gid=366740357234
חזרה למעלה Go down
oded32
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 34
Registration date : 24.12.09

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 5:29 pm

מסכים לגמרי אפילו עד אילת ניסע!! ואתה גם כותב טוב עכשיו כולם להירשם
חזרה למעלה Go down
vital
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 35
Registration date : 13.08.09

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 12:37 am

ח'ברה, עם כל הכבוד לפייסבוק, העובדות בשטח מראות דברים אחרים. למשחקי החוץ נוסעים לא יותר מכמה עשרות אוהדים.

לאירופה אכן יש פלוסים, אבל יש גם לא מעט חסרונות. אם למשחקי הבית של הקבוצה יגיעו 100-200 אוהדים באולם של 11,000 , זה יהיה בזיון רציני, עלויות מטורפות לקבוצה, וכן פגיעה מורלית בשחקנים. "אירופה" זה שם מפוצץ, אבל בשלבים המוקדמים יש קבוצות שאף אחד לא שמע עליהם, ולא רוצה לראות אותן. מעבר לכך, ראינו השנה מה "הצלחה" באירופה עשתה לירושלים בליגה.

אני חושב שההחלטה צריכה להתקבל על בסיס מקצועי. יכול להיות שאם יהיה סגל רחב ואפשר לחלק כוחות בין אירופה לליגה, אז צריך ללכת על זה.
חזרה למעלה Go down
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 9:48 am

1- אף אחד לא אמר שהפייסבוק יקבע, הוא בסה"כ משמש אינדיקציה ראשונית לגבי כמות האוהדים. וכרגע כל מה שנדרש מהאוהדים זה להרשם לקבוצה.

2- משחק ליגה, שהוא אחד מתוך 20 ומשהו, ועוד בחוץ מול רמת גן או ראשל"צ באמת שלא מספיק מעניין אף אחד בשביל לסוע. אבל כשמשחקים באירופה בשלבים של בתים קטנים או מגיעים לשלבי נוקאווט ובכל שלב יש בסה"כ 1-3 משחקי בית , אז כל משחק הוא חשוב קובע, ומותח.
בנוסף , לסוע לנהריה לאולם יפה עם 2000 מקומות ולדעת שהירוק ישלוט ביציעים זה לא כמו לסוע לערים אחרות בארץ למשחקי חוץ ולדעת שאתה בסכנה לחטוף שם מכות.

3- מי שאומר שאירופה זה רק שם מפוצץ כנראה לא מבין את השדרוג שזה נותן ואת כל מה שבא מסביב למילה אירופה.
לגבי הפועל ירושלים דבר ראשון הם בסה"כ ניצחון אחד מתחתינו, אז אם אתה חושב שהעונה שלהם גרועה, אז כנראה שאתה חושב שגם העונה של מכבי חיפה גרועה פלוס ניצחון.
אני מסכים שהראש של השחקנים שלהם לא תמיד היה מרוכז בליגה המקומית וזה גרם להם לזלזל בחלק מהמשחקים. אבל זה כבר קשור לעובדה שהמאמן שלהם לא מכין אותם כמו שצריך.

4- ויטל, אתה אומר דבר והיפוכו. מצד אחד אתה אומר שלא כדאי לשחק באירופה כי יבואו רק 100 אוהדים. אבל אז אתה אומר שאם יהיה בסיס שחקנים טוב אז כן צריך לשחק באירופה.
אני לא כ"כ רואה קשר בין הדברים. אתה בעצם אומר שאם יהיה סגל שחקנים טוב - ואגב, יש לנו סגל מעולה - אז פתאום זה יהיה בסדר לשחק מול 100 אוהדים?
כדאי שתחליט עם עצמך , אם הסיבה לא ללכת לאירופה בגלל שלא יהיו אוהדים או בגלל שלא יהיו שחקנים.

את בעיית האוהדים אפשר יהיה לפתור דרך הקבוצה בפייסבוק, על השחקנים כבר אין לנו שליטה.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 11:57 am

AlonKremer כתב:
1- אף אחד לא אמר שהפייסבוק יקבע, הוא בסה"כ משמש אינדיקציה ראשונית לגבי כמות האוהדים. וכרגע כל מה שנדרש מהאוהדים זה להרשם לקבוצה.

2- משחק ליגה, שהוא אחד מתוך 20 ומשהו, ועוד בחוץ מול רמת גן או ראשל"צ באמת שלא מספיק מעניין אף אחד בשביל לסוע. אבל כשמשחקים באירופה בשלבים של בתים קטנים או מגיעים לשלבי נוקאווט ובכל שלב יש בסה"כ 1-3 משחקי בית , אז כל משחק הוא חשוב קובע, ומותח.
בנוסף , לסוע לנהריה לאולם יפה עם 2000 מקומות ולדעת שהירוק ישלוט ביציעים זה לא כמו לסוע לערים אחרות בארץ למשחקי חוץ ולדעת שאתה בסכנה לחטוף שם מכות.

3- מי שאומר שאירופה זה רק שם מפוצץ כנראה לא מבין את השדרוג שזה נותן ואת כל מה שבא מסביב למילה אירופה.
לגבי הפועל ירושלים דבר ראשון הם בסה"כ ניצחון אחד מתחתינו, אז אם אתה חושב שהעונה שלהם גרועה, אז כנראה שאתה חושב שגם העונה של מכבי חיפה גרועה פלוס ניצחון.
אני מסכים שהראש של השחקנים שלהם לא תמיד היה מרוכז בליגה המקומית וזה גרם להם לזלזל בחלק מהמשחקים. אבל זה כבר קשור לעובדה שהמאמן שלהם לא מכין אותם כמו שצריך.

4- ויטל, אתה אומר דבר והיפוכו. מצד אחד אתה אומר שלא כדאי לשחק באירופה כי יבואו רק 100 אוהדים. אבל אז אתה אומר שאם יהיה בסיס שחקנים טוב אז כן צריך לשחק באירופה.
אני לא כ"כ רואה קשר בין הדברים. אתה בעצם אומר שאם יהיה סגל שחקנים טוב - ואגב, יש לנו סגל מעולה - אז פתאום זה יהיה בסדר לשחק מול 100 אוהדים?
כדאי שתחליט עם עצמך , אם הסיבה לא ללכת לאירופה בגלל שלא יהיו אוהדים או בגלל שלא יהיו שחקנים.

את בעיית האוהדים אפשר יהיה לפתור דרך הקבוצה בפייסבוק, על השחקנים כבר אין לנו שליטה.

מסכים איתך כמעט בהכל, חוץ מבקשר למשחקי חוץ, מה זה משנה אם זה רמת גן, אשקלון או ראשון לציון? או ירושלים או תל אביב ? אתה מגדיר את עצמך אוהד שרוף של הקבוצה ? תבוא.
מה זה לא מעניין? זאת הקבוצה שלך, גם אם הם ישחקו מול קט-סל, תבוא לראות את הקבוצה שלך :S
חזרה למעלה Go down
vital
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 35
Registration date : 13.08.09

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 12:39 pm

אני בסך הכל אומר שכמו לכל דבר, גם למשחקים באירופה יש פלוסים ומינוסים. צריך לשקול את מכלול השיקולים.

באשר לירושלים, הם נקודה מתחתינו, אבל כאשר שני המשחקים הכי קשים שלהם העונה עוד לפניהם, כך שמצבם כרגע לא משהו. בנוסף, חצי מהמשחקים שלהם שהם ניצחו, הם עשו זאת בשניה האחרונה עם הרבה מזל ועזרה מהשופטים(כמו במשחק נגדנו).

אני אישית הייתי מת שהקבוצה תשחק באירופה, אבל לא הייתי רוצה לראות את הקבוצה נפגעת במישורים אחרים בשל כך.
חזרה למעלה Go down
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeFri Apr 09, 2010 2:00 pm

אורן כתב:
AlonKremer כתב:

מסכים איתך כמעט בהכל, חוץ מבקשר למשחקי חוץ, מה זה משנה אם זה רמת גן, אשקלון או ראשון לציון? או ירושלים או תל אביב ? אתה מגדיר את עצמך אוהד שרוף של הקבוצה ? תבוא.
מה זה לא מעניין? זאת הקבוצה שלך, גם אם הם ישחקו מול קט-סל, תבוא לראות את הקבוצה שלך :S

לא התכוונתי לזה ככה ולא דיברתי על עצמי. רק הסברתי לויטל למה האוהד הממוצע שנניח לא בא למשחקי חוץ בליגה מסיבות כאלה ואחרות, דווקא כן ירצה לבוא למשחק בנהריה במסגרת אירופאית.
חזרה למעלה Go down
shay
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 29
Registration date : 20.02.09

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 11:44 pm

אלון, כל הכבוד על היוזמה, אבל אני לא מאמין בקהל שלנו. אם כתוצאה מהיוזמה שלך ג'ף ישתכנע ונשחק באירופה, מה שנראה לי שיקרה בסופו של דבר זה שנאכזב אותו כי אני בספק אם נגיע לממוצע של 1000 צופים בנהריה. גם את רוממה לא היינו ממלאים שני משחקים בשבוע, אז על אחת כמה וכמה למגרש בנהריה לא יגיעו הרבה צופים, בטח אם לא נפתח טוב. עכשיו תאר לך שקבוצת הכדורגל תקח אליפות ותעלה שוב לצ'מפיונס, שם משחקים בשלישי ורביעי, בדיוק באותם ימים שמשחקים כדורסל באירופה. אתה יודע מה יקרה אם המשחקים יתנגשו? כמו בראשון, רק אורן ואני נגיע.
בקיצור, למזלנו ג'ף חושב לטווח ארוך ואני חושב שצריך לתת לו את הזמן שלו, לא יקרה כלום אם נחכה עוד שנה.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה   אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 8:58 am

shay כתב:
אלון, כל הכבוד על היוזמה, אבל אני לא מאמין בקהל שלנו. אם כתוצאה מהיוזמה שלך ג'ף ישתכנע ונשחק באירופה, מה שנראה לי שיקרה בסופו של דבר זה שנאכזב אותו כי אני בספק אם נגיע לממוצע של 1000 צופים בנהריה. גם את רוממה לא היינו ממלאים שני משחקים בשבוע, אז על אחת כמה וכמה למגרש בנהריה לא יגיעו הרבה צופים, בטח אם לא נפתח טוב. עכשיו תאר לך שקבוצת הכדורגל תקח אליפות ותעלה שוב לצ'מפיונס, שם משחקים בשלישי ורביעי, בדיוק באותם ימים שמשחקים כדורסל באירופה. אתה יודע מה יקרה אם המשחקים יתנגשו? כמו בראשון, רק אורן ואני נגיע.
בקיצור, למזלנו ג'ף חושב לטווח ארוך ואני חושב שצריך לתת לו את הזמן שלו, לא יקרה כלום אם נחכה עוד שנה.
לפי מה שהבנתי יש גם אפשרות להגיע יורוצ'לנג', ואז אפשר לארח גם בנשר, על זה אני חושב שלא כדאי לוותר
חזרה למעלה Go down

אוהדים ירוקים להתעורר - חיפה חייבת לשחק באירופה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-