מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מכבי חיפה מכוונת לאירופה!

Go down 
+3
ירוק בלב
אורן
מכבי חיפה עד המוות
7 posters
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Empty
הודעהנושא: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeThu May 27, 2010 6:37 am

מכבי חיפה מפתיעה את כולם ורוצה ללכת לשחק באירופה,בצ'אלנג' קאפ....
הנה הכתבה:

http://one.co.il/Article/159015.html

דעתי: פשוט חיפה נבנתל לאט ובצורה נכונה!חיפה מתחילה בקטן ולאט לאט הולכת על הגדול!
ג'ף רוזן עושה עבודה מדהימה! מבחינתי אני לא אתפלא עם חיפה תהיה עוד כמה שנים קבוצה שתתן אלטרנטיבה לתל אביב....
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeThu May 27, 2010 12:05 pm

נקווה
חזרה למעלה Go down
ירוק בלב
משתמש רגיל
משתמש רגיל
ירוק בלב

מספר הודעות : 228
Registration date : 30.06.08

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeThu May 27, 2010 5:07 pm

לא יודע עד כמה טוב ללכת השנה לאירופה כי גם ככה לא יהיה הרבה קהל במשחקי הליגה כי משחקים בנשר אז להביא מס' צופים גדול למשחקי הירוצ'אנג' שהוא המפעל השלישי באירופה לא יתן הרבה כי גם בכדורגל יהיה אירופה ותהיה שנה עם הרבה משחקים גם בכדורסל וגם בכדורגל ואנשים לא יוכלו לבוא כל פעם לנשר שלהרבה אנשים זה קשה להגיע לשם יותר מפעם בשבוע,אבל אם המשחקים יהיו חלק המנוי אז כדאי.

נ.ב
יאללה גליל גלבוע!
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeFri May 28, 2010 8:31 am

טוב אז אחרי הסנסנציה הגדולה של גליל על תל אביב(ואני מודה לאלוהים על זה)!!!!
הראו את תל אביב אתמול בחדשות הספורט וראיתי שהיא משחררת הרבה שחקנים:כמו לאזמה,אנדרסון,ויזנייבסקי ופרקינס! אז אמרתי לעצמי שזו הזדמנות אדירה לקחת את פרקינס חזרה,למה?כי פרקינס היה טוב רוב עונה,המחיר שלו ירד בשוק,ועכשיו חיפה תוכל ללכת על הגארד המנוסה שחיפשה במקום חג'ג'! פרקינס וריץ' זה יהיה צוות קטלני,במידה וגם ג'פרסון נשאר ואפשר כבר להתחיל לקוות שיש תקווה לקחת אליפות,את גביע המדינה וגם גיבע ווינר...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeFri May 28, 2010 6:13 pm

לפי איך שפרקינס דיבר כל העונה, הוא לא אוהב את חיפה לעומת תל אביב, והערך שלו לא ירד בגלל עד כדי כך בגלל אובדן אליפות, כי הוא עדיין שחקן ענק, הלוואי שיחזור מה אני אגיד לך - אבל קשה לי להאמין
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat May 29, 2010 12:49 pm

מישהו כתב בפורום של הקופים שמהיורוצ'לנג' מגיעים ליורו קאפ, מישהו יודע אם זה באמת נכון?
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat May 29, 2010 1:52 pm

אסף רגב כתב:
מישהו כתב בפורום של הקופים שמהיורוצ'לנג' מגיעים ליורו קאפ, מישהו יודע אם זה באמת נכון?
מה שאני יודע זה שאם זוכים ביורוקאפ מקבלים כרטיס ליורוליג, אז אני מניח שאם זוכים ביורו צ'לנג' מקבלים כרטיס ליורוקאפ - נשמע הגיוני אבל לא בטוח.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat May 29, 2010 1:57 pm

טוב בואו אני אסביר לכם איך זה הולך, כשאתה זוכה ביורוקאפ את מגיע ליורוליג וכשאתה זוכה בצ'לאנג' קאפ אז משם אתה מגיע שלב אחד לפני שלב הבתים(עם אני לא טועה)...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat May 29, 2010 2:27 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:
טוב בואו אני אסביר לכם איך זה הולך, כשאתה זוכה ביורוקאפ את מגיע ליורוליג וכשאתה זוכה בצ'לאנג' קאפ אז משם אתה מגיע שלב אחד לפני שלב הבתים(עם אני לא טועה)...
שלב אחד לפני שלב הבתים? לא נראלי שיש דבר כזה חח
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSun May 30, 2010 8:16 am

טוב אז הנה עוד כמה חדשות:
ככל הנראה משה מזרחי ודרור חג'ג' הולכים להשתחרר ובמקומם עלו 2 שמות, 1 טריי סימונס מהפועל ירושלים שהיה מתנדנד(פעם יש לו משחק טוב ופעם משחק גרוע,זה בדיוק כמו משה מזרחי) וה-2 זה יאן מרטין מאליצור יבנה שאין לי מושג עם הוא טוב..
ולגביי הנושא של הצ'אלנג' קאפ נראה לי מגיעים שלב אחד או 2 לפניי שלב הבתים ביורוקאפ(אורן על תתפוס אותי פה כי אני לא בטוח במאה אחוז בזה)...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSun May 30, 2010 9:22 am

לדעתי שלב הבתים זה השלב הכי מוקדם שיש.. פחות מתקדם משלב בתים זה רשימות המתנה אולי חח, זה לא שלבים..

ושמע - אין לך מה להאמין לפרסומים כי למשל זה שמזרחי משתחרר ומביאים את סימונס במקומו זה נשמע ממש מופרח, כנל לגבי יאן מרטין, למרות שהוא שחקן טוב ראיתי אותו השנה ביבנה, אבל הוא שחקן ששיחק בלאומית, לא יבוא פתאום ויוביל בליגת העל.

פשוט נחכה שיפרסמו דברים באתר.
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSun May 30, 2010 5:25 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:
טוב אז הנה עוד כמה חדשות:
ככל הנראה משה מזרחי ודרור חג'ג' הולכים להשתחרר ובמקומם עלו 2 שמות, 1 טריי סימונס מהפועל ירושלים שהיה מתנדנד(פעם יש לו משחק טוב ופעם משחק גרוע,זה בדיוק כמו משה מזרחי) וה-2 זה יאן מרטין מאליצור יבנה שאין לי מושג עם הוא טוב..
ולגביי הנושא של הצ'אלנג' קאפ נראה לי מגיעים שלב אחד או 2 לפניי שלב הבתים ביורוקאפ(אורן על תתפוס אותי פה כי אני לא בטוח במאה אחוז בזה)...

אבל זה באותה עונה (כמו שבכדורגל היו מגיעים מגביע האינטרטוטו לגביא אופא) או שזה עונה אחרי? ואני יודע שעוד לא יודעים את הסגל אבל יש סיכוי להגיע לפיינל פור של טורניר כזה או שזה טורניר קשה עם קבוצות טובות?
חזרה למעלה Go down
ruined
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 312
Registration date : 25.07.08

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSun May 30, 2010 11:52 pm

אלוהים רק אל תביאו את סימונס.
במידה ושהוא בא זה חותמת סופית שאנחנו הולכים לעונה בלי ציפיות,שחקן בינוני לגמרי.
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeThu Jun 24, 2010 7:12 pm

מה הולך עם היורוצ'לנג'? יש או אין בסוף?
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 9:47 am

אף אחד לא יודע,עם יהיה משהו אז אני יגיד...
חזרה למעלה Go down
טל אבריאל
Admin
Admin

מספר הודעות : 155
Registration date : 13.10.08

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat Jun 26, 2010 11:08 am

יהיה, אבל עוד לא סופי ורשמי.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat Jun 26, 2010 1:40 pm

טוב לשמוע Smile
בהצלחה!
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSat Jun 26, 2010 2:54 pm

תודה ובהצלחה!
חזרה למעלה Go down
רוקוסומוי
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 9
Registration date : 27.06.10

הודעהנושא: Re: מכבי חיפה מכוונת לאירופה!   מכבי חיפה מכוונת לאירופה! Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 3:19 pm

ברגע האמת
רק marques blakely מאוניברסיטת vermont
זה הדבר הבא!
חזרה למעלה Go down

מכבי חיפה מכוונת לאירופה!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-