מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף ? - כנסו .

Go down 
2 posters
מחברהודעה
vn87770
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 15.08.09

האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף  ?  -  כנסו . Empty
הודעהנושא: האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף ? - כנסו .   האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף  ?  -  כנסו . Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 6:09 pm

חסין , אתה מאמן ענק ,אוהבים אותך,ועשית עבודה מעולה עד כה.יחד עם זאת לדעתי עשינו טעות בהחתמה האחרונה,
והיינו צריכים עוד קילינגסוורת' או סנטר טוב שיעזור לו, ולא להחתים את אובאנון כזר נוסף למרות שהוא שחקן מעולה.
אולי כדאי לשחרר את לואו (הרי אובאנון גם רכז)ולהביא עוד גבוה? בינתיים הוא לא תורם למשחק ההתקפה כלום. חשבתי שהוא קלע מעולה.
מישהו יודע מה קורה איתו?

אשמח לתגובה גם ממישהו שמקורב להנהלה.

פרט לזה, אני מצפה לעונה מוצלחת מאוד,אני חושב שנהיה קבוצה מעולה,יחד עם זאת יש תלות גדולה בקילינגסוורת',ראנו שירושלים מנצחת אותנו ללא בעיה(להפתעתי), ובהרכב הנוכחי כנראה שלא נוכל להתמודד על האליפות. לדעתי חסר עוד שחקן אחד!!! טוב, שיעשה את ההבדל.

שנה טובה, מאושרת, ומוצלחת לכולם.

קובי.
חזרה למעלה Go down
vn87770
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 15.08.09

הודעהנושא: במחשבה שניה,נראה לי יותר טוב להחליף את בראטיץ -תגובתכם...   האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף  ?  -  כנסו . Icon_minitimeSun Sep 26, 2010 6:34 pm

בראטיץ של היום פחות טוב ממה שהיה בגליל,הוא תופס משבצת של זר, וכמו כן הוא גם פצוע כרגע. בנוסף,הוא שחקן "רך" בכל מקרה ועדיף מישהו חזק במקומו (אולי בסגנון ג'יימס הסנטר מרמת השרון?) .

אובאנון שחקן מעולה וחבל לוותר עליו, ולואו אני מקווה שיתעורר ויקלע שלשות כמו שעשה בעבר.

חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף ? - כנסו .   האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף  ?  -  כנסו . Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 4:48 pm

בטח שנעשתה טעות שבהחתמתו של אובנון, מהגבוהים השנה יש לנו רק שחקן 1 שמה שהוא באמת טוב וזה קילינגסוורת' והרבה תלוי על הכתפיים שלו וזה לא טוב!חיפה צריכה חיזוק רציני בעמדה הזאת ואני מקווה מאוד שג'ף רוזן יבין את זה ויחתים כבר שחקן(סנטר) באמת טוב...
חזרה למעלה Go down

האם נעשתה טעות בהחתמת גארד נוסף ? - כנסו .
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-