מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

התרשמות מהמשחק מול חולון

Go down 
3 posters
מחברהודעה
vn87770
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 15.08.09

התרשמות מהמשחק מול חולון Empty
הודעהנושא: התרשמות מהמשחק מול חולון   התרשמות מהמשחק מול חולון Icon_minitimeTue Oct 19, 2010 12:50 am

שלום לכולם,

הייתי במשחק מול חולון. עדיין לא ראיתי מספיק את הקבוצה, אך להלן התרשמותי:
סה"כ היה משחק לא מדהים של הקבוצה,חיפה של השנה בנויה נכון עם שחקנים טובים יותר משנה שעברה ועל כך מגיעות מחמאות למאמן. למרות זאת התאכזבתי. הקבוצה חסרה עוד כוח מתחת לסל ושוב בולט מאוד שחסר סנטר שיעזור לקילינסוורת'.
כבר מול חולון עם 3 זרים בינוניים ראינו בעיה בריבאונד ואם לא נתחזק אנחנו נהיה במקומות 5-6 למרות שהקבוצה יכולה להיות פנטסטית. במחצית הראשונה קילינגוורת' לא תיפקד ובלעדיו הקבוצה מתקשה כפי שראינו גם במשחקים קודמים. אפילו חולון עם 3 זרים בלבד ועוד כמה שחקנים בינוניים מאוד עשו לנו בית ספר והובילו ברב המחצית.
במחצית השניה עלתה כבר קבוצה אחרת עם יותר בטחון ונחישות והקבוצה רצה עד ליתרון 19 נקודות בסוף הרבע השלישי.
יבהמשך כפי שהשגנו פער מהר ,ככה שמטנו אותו ויש עוד הרבה עבודה בצד המנטלי. אסור לנו!!! לאבד 19 נקודות יתרון ובטח לא מול אחת הקבוצות החלשות בליגה! אם ניר כהן מחולון לא היה מפספס כ-10 זריקות עונשין , היינו מפסידים את המשחק!.סה"כ היה מאכזב מבחינתי אבל כשהקבוצה תתחבר יש למה לצפות ככל הנראה.
כפי שכתבתי בעבר, אם יגיע סנטר רציני בסגנון שון ג'יימס נניח של רמת השרון,הקבוצה תתמודד על האליפות!!!
סנטר צריך לבוא במקום בראטיץ שעם כל הסימפטיה תופס מקום של זר ותפוקתו אינה מתקרבת לתפוקת זר טוב.
אהבתי את לואו,רובינסון,ובן שימול , שהם שחקנים אחראים שמתפקדים די טוב בלחץ.
לואו התחיל להראות את היד הקטלנית שלו, רובינסון שחקן טוב, לנדסברג ואובאנון עשו רושם שלא כ"כ מרוכזים למרות ששניהם מוכשרים מאוד .
שתהיה לנו שנה מוצלחת.
אני גר באזור המרכז ואגיע לרב משחקי הקבוצה בבית ובחוץ,וזה אחרי הרבה שנים שהייתי אוהד מהבית.
אני קורא בזאת לעוד אוהדים להתעורר ולהגיע לעודד את הקבוצה כי באמת יכולה להיות עונה מרתקת.
חסין וג'ף , מקווה שאולי תתנו עוד פוש קטן עם סנטר???

שבוע מוצלח,
קובי.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: התרשמות מהמשחק מול חולון   התרשמות מהמשחק מול חולון Icon_minitimeTue Oct 19, 2010 12:53 am

חולון לא קבוצה כזאת גרועה.. זרים די טובים, וישראלים כמו בנדה, רוט, ג'יימי ארנולד, זאת לא קבוצה גרועה בכלל - הם קצרים בסגל אבל ממש לא גרועים.
למרות זאת אסור לאבד יתרון של 19 והיינו צריכים לסיים את זה יותר חזק, לא נורא - הכי חשוב שניצחנו.
יאללה חיפה
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: התרשמות מהמשחק מול חולון   התרשמות מהמשחק מול חולון Icon_minitimeTue Oct 19, 2010 8:31 am

אני מפסוט מהניצחון אבל לא מהדרך! חיפה הובילה ב-19 הפרש!!!! ופה אני לא יודע מה קרה אבל חיפה איבדה את הראש ואיפשרה לחולון לחזור ועל זה חסין צריך לעבוד עם הקבוצה השנה שלא נאבד את הראש כשאנחנו מובילים ב-10 הפרש+...
ועוד משהו שצריך לדבר עליו שחיפה צריכה סנטר! זה לא עובד ככה, חיפה לא תוכל להחזיק הרבה עם היא תמשיך ככה ובגלל זה כמעט הפפסדנו לחולון!
חזרה למעלה Go down

התרשמות מהמשחק מול חולון
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-