מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מחזור 4...

Go down 
4 posters
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

מחזור 4... Empty
הודעהנושא: מחזור 4...   מחזור 4... Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 8:36 am

חיפה השנה קבוצה לא יציבה ואתמול זה הוכח! חיפה הפסידה אתמול בבית לאשקלון( 88-86 ) וחוץ מזה זזה גם מראה שחיפה צריכה חיזוק נוסף...
ועכשיו לנושא שקשור במשחק: השיפוט אתמול היה קטסטרופה ונתן לאשקלון אתמול את הניצחון, מקווה מאוד שהמינהלת תטפל בזה ושזה לא יקרה עוד פעם...
נ.ב: חבר'ה תגיבו מה אתם חושבים על המשחק אתמול וגם על השיפוט ועם בכלל צריך חיזוק...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

מחזור 4... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 4...   מחזור 4... Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 1:06 pm

תגובות על המשחק? קלענו באחוזים יותר גבוהים מהם גם מהעונשין וגם מהשלוש, ואם לא כל ההחטאות של הלחץ בסוף, גם באחוזים מ2 היינו מנצחים.
לקחנו כמעט פי 2 ריבאונדים מהם.
עבירות לא קשורות למציאות שנשרקו לאבי גרמו לזה שכמעט כל הרבע השלישי הוא לא שיחק ובצדק[כמו שחסין אמר, היה צריך לשמור אותו לרבע האחרון] ובגלל הפציעה של יוני הסגל הישראלי הקצר הצריך דקות רבות של ברט הארווי במשחק, אני אוהב את השחקן הזה ואת האופי שלו, אבל בוא נשים את הדברים על השולחן - הוא הובא לישראל כדי לשחק בטבעון, ליגה לאומית ולא במכבי חיפה בליגת העל.. אילוצים של הפציעה של דרק גרמו לזה שהוא אצלנו כדי לעבות את הסגל. שחקן נחמד עם הרבה ביצים, אבל צעיר ועדיין לא מספיק טוב בשביל להיות ישראלי בכיר.

פרנק רובינסון שיחק רק 17 דקות, לפי מה שהבנתי הוא סבל מכאב בטן, ואם לא הבנתי נכון וזו החלטה מקצועית - קשה לי להסכים איתה.

חבל לי בשביל אבי על הדקות האחרונות, הוא בעצמו ניצח את המשחק בנתניה בדקות האחרונות - והגיע לו להצליח גם הפעם.

כל הכבוד לסילבן על שלשה גדולה, למרות משחק בינוני שלו.

על השיפוט אין מה להגיד.. אבי אומר לשופט שהכדור נגע בטבעת ומגיע לנו שעון חדש אז הוא מקבל טכנית, חסין אומר משהו למזכירות ומקבל טכנית, הארווי עוצר מתפרצת ומקבל עבירה בלתי ספורטיבית שנויה במחלוקת[אני לא מספיק בקיא בחוקה לגבי החוק הזה אבל אני די בטוח שהפאול הזה היה חוקי.. הוא לא היה השחקן האחרון והפאול לא היה מאחורה] נוסיף לזה את הפאולים הלא הגיוניים ששרקו לאבי כבר מההתחלה, ואת זה שהספסל של אשקלון עמד כל המשחק ולא אמרו להם מילה - אפשר להגיד ביזיון.. אבל אין מה לעשות נגד זה.

אני רוצה להגיד מילה טובה לרוברט שהשקיע המון ונתן משחק גדול לדעתי, חבל שנגמר ככה אבל המשחק הזה עבר.. יש ליגה קטנה וצפופה שהיא הרבה יותר חזקה ממנו שחשבתי.. יש עכשיו 2 משחקים סופר חשובים, מקווה שהקבוצה תבוא לשניהם במוטיבציית שיא ויעשו הכל כדי לנצח.

יאללה חיפה!
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 17
Registration date : 08.11.10

מחזור 4... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 4...   מחזור 4... Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 7:39 pm

טוב אני מקווה שזה לא יהיה ארוך ואני ממש רוצה תגובה לתגובה שלי...

אז כמו מכבי חיפה סל על הבאזר זה דבר רגיל כבר...אני כבר התרגלתי ולא לקחתי את זה קשה..

יש לי כמה דברים להעיר:
1 קודם כול לפני הכול לפני המשחק ולפני הכול עשו מצווה ושפרו את המיזוג אוויר שמה נכון אתמול היה נעים יותר אבל עדיין ....

2 שיפוט חרא זה מכשול שמאמן צריך לדעת להתמודד איתו.זה לא הגיוני שאלעד ועוד איזה 2 אנשים מאחורי הספסל יצעקו על השופט כאילו זה ישנה את ההחלטה.ברור יש עצבים אבל מה אלעד חושב שאם הוא יצעק על שופט זה יעזור?הייתי מצפה בתור אוהד שמאמין באלעד מהרגע שהחתימו אותו שיבין שלצעוק על שופט רק הורס 1 הקבוצה מקבלת טכנית 2 השופט יתעצבן כי הוא בכול זאת בן אדם והוא יתחיל לשפוט כנגד אלעד הראי זה ברור שאם מקללים שופט או צועקים עליו הוא יהיה יותר פגיע ויותר ירצה ל"נקום" במאמן שצועק עליו.

3 אני חייב לציין את השחקנים שנלחמו שיחקו מהלב וגם ברגעיים קשיים התעלו על עצמם וחזרו וכול הכבוד אבל ישלי משהו אחד שאני זוכר מכול המשחק אולי אף אחד לא ראה ורק אני.אולי זה פארמר אולי זה ליפשיץ אבל כול פעם שהם רצו סל קל וחיפה שיחקו אזורית הם פשוט לקחו את השחקן הכי מהיר שלהם הוא חדר והופ סל בלי שום עזרה,בלי שום בעיה איך זה הגיוני?ועוד אחרי זה בסל ניצחון אני חייב לשאול מה?מה?מה? כול המשחק ראיתי שהם חודרים בלי בעיה לצבע וזה הראי היה ברווורר שהם ינסו להיכנס לצבע כי ככה הם עשו את כול הנקודות הקלות שלהם ככה והשחקן פשוט חודר לו ואיפה קילי שאמור לחפות ברור פחדו מפאול אבל עדיף שהוא ימסור החוצה מאשר שיחדור לסל.
חייבים לעבוד על עזרה בהגנה זה חשוב מאוד ראיתי מלא נקודות שקרו בגלל זה.

4 נכון יש את השדרן הזה זה שאומר את השחקנים וזה.קודם כול שאפו אתה עושה עבודה גדולה אבל בקשה קטנה ממני אלייך תיהיה יותר אוהד מאשר איש מקצוע תשתגע תעורר את הקהל הראי אותך שומעים הכי חזק ואם אתה תגיד ברגע של משבר\קאמבק יותר נכון תצעק כולם למחוא כפיים ולעודד ולהרים את הקהל זה יעזור מאוד זה ידחוף את הקבוצה שילמד מהשדרן של פרטיזן שמשתתף איתם בשירים.

5 בסך הכול קבוצה חדשה וצעירה עם פוטנציאללל עננננננק ענק פשוט ענק
אני מקווה שבאמצע השנה נראה את מכבי חיפה האמיתי שאנחנו צריכים לראות השנה.

6 תודה רבה שקראתם אם קראתם סליחה שחפרתי אבל היה חשוב לי להגיד...

מקווה לתשובה
חזרה למעלה Go down
אביעד קורמן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 13
Registration date : 20.02.09

מחזור 4... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 4...   מחזור 4... Icon_minitimeThu Nov 11, 2010 12:04 am

כמה תובנות בנוגע למשחק ביום א':
1. השיפוט היה מזעזע. לשופטים עלה השתן לראש והם לא הפסיקו לשרוק. בשלב מסוים, היה נראה ששריקות הבוז של הקהל רק מדרבנות אותם וגורמות להם להרגיש כוכבי הערב. השיפוט היה פנקסני ומטופש ופרק לנו לחלוטין את הקבוצה. כל זה לא מוריד דבר וחצי דבר מהאחריות של השחקנים והמאמנים להפסד הבית המטופש והמיותר. נצטרך ללמוד את הלקחים ולתקן לקראת ההמשך ולנסות לפצות בנצחונות חוץ. כולי תקווה שבזאת סיימנו עם הפסדי בית בליגה לעונה הקרובה (וכן, גם את מכבי במחזור ה18, אפשר לעקוץ בנשר).
2. בעקבות פציעתו של יוני ניר, סבלנו ממצבת גבוהים דלה ובעיקר ממצבת ישראלים קצרה במיוחד. לנדסברג עדיין לא יציב ולא מצא סופית את מקומו, האוזי פשוט לא ברמה מספקת ובן שימול איבד כמה כדורים מכריעים וגם את הביטחון בקליעה (כמה חבל). רוטבארט היה מצוין, אבל סימפוניית השריקות של השופטים והחשש של אלעד מפני חמישית שלו, צמצמו מאד את דקות המשחק שלו. הקבוצה זקוקה בדחיפות לחיזוק גבוה וחיזוק ישראלי. כמובן שישראלי גבוה הוא הפתרון האולטימטיבי, אבל אני לא רואה מישהו שעונה על ההגדרה הזו וניתן להביא לחיפה בסכום סביר. הדיבורים על גרין לגמרי באוויר. לאיש יש חוזה מיליונים שמכבי חיפה לא תוכל לשלם אפילו את מחציתו. בהתחשב בכך, הבאתו של דרו האוזמן מטבעון נשמעת כמו צעד מבורך. אם הוא ישתלב ויוכל לתרום, הצעד הבא צריך להיות החתמה של זר גבוה, אולי על חשבון אחד הזרים בקו האחורי, בכדי ליצור איזון מחודש בין ישראלים וזרים ובין גבוהים ונמוכים. נצא מצעד כזה עם קו קדמי טוב יותר ועם היררכיה ברורה יותר בקו האחורי. אם האוזמן יתגלה כבעל בית ומנהיג בקו האחורי וכמנהל עבודה יעיל, אנו בכלל עומדים לצאת נשכרים ממהלך שכזה.
3. חייבים לעבוד על הגנה בסיום שעון. בסוף המחצית הראשונה ובסוף המחצית השנייה חטפנו סלים מרגיזים. שלשה של שמריז על הראש, היא ממש לא חלק מהתוכניות לסיום רבע וצריך לעבוד על כך שמחדל דומה לא יחזור.
4. למרות הטבח שעשו בנו השופטים, היו לנו לא מעט הזדמנויות לתקן, לחזור למשחק ולסגור אותו בשלבים מוקדמים, לפני שהמתח באולם איים ליפול פעם נוספת עקב העומס האדיר של הנורות בלוח העבירות. חבל שהשחקנים שלנו לא השכילו לנצל פתיחה חלשה של אשקלון, הזדמנויות שניתנו להם להשוות ולעלות ליתרון לקראת הסיום ובעיקר זריקות עונשין במהלך המשחק. קבוצה טובה באמת, צריכה לדעת לנצח גם כשהיא משחקת נגד שמונה וביום ראשון האחרון, היינו קרובים לעמוד בתקן הזה, אבל כשלנו.
5. אני לחלוטין מאמין בקבוצה שלנו ובטוח שלמרות כל הזעזועים והטלטלות (פציעות של גלזר ויוני ניר, שחקנים חדשים שהצטרפו ואולי עוד יצטרפו באמצע העונה והפסדי הבית המרגיזים בפתיחה), עוד נכונה לנו עונה טובה. הכיוון חיובי גם אם כרגע יש מכשולים ומחסומים שמונעים מאיתנו לראות את התוצאות ואני בטוח שהלקחים והמסקנות יופקו והסגל ימשיך להתגבש. ביום א' הקרוב, יהיה קשה מאד בשרון וגם בראשון הבא לא נלקק דבש בבית מול ירושלים, אבל חייבים להלחם ולהמשיך להשתפר. בקרוב תהיה לנו גם אירופה על הראש ואני בטוח שהקבוצה לא תאכזב את קהל האוהדים שלה.

ירוק עולה!
חזרה למעלה Go down

מחזור 4...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-