מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסFAQחיפושהרשםרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהתחבר

Share | 

עידכונים וחדשות...

Go down 
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: עידכונים וחדשות...   Sat Mar 12, 2011 1:11 pm

טוב אז בשבוע האחרון חיפה כל מיני דברים אז חשבתי לעצמי שמישהו צריך לסכם את השבוע האחרון...
1.חיפה הפסידה לחולון במשחק חוץ קשה 88-67 והסתבכה עוד יותר בתחתית...
2.חיפה עשתה טרייד עם גליל-הביאה את ווילקרסון ובתמורה נתנה את קילינגסוורת', אני חושב שזה צעד חכם של הקבוצה כי הקבוצה הייתה צריכה איזה שינוי משמעותי ואני חושב שזה אחד מהשינויים שחיפה הייתה צריכה לעשות. קילינגסוורת' לא שמר ופשוט היה החור בהגנה של הקבוצה ווילקרסון יכול לתרום בהגנה ובריבאונד שהקבוצה צריכה!
3.ביום ראשון הקרוב חיפה מארחת בביתה(בנשר) את אשדוד! ובמשחק הזה חיפה חייבת ניצחון בשביל לנסות להשאר בליגה! זה צו 8 בשביל האוהדים כי הקבוצה צריכה את אוהדיה יותר מתמיד! גם עם יש חילוקי דעות עם ההנהלה וגם עם הקבוצה במשבר כי פה האוהדים נמדדים!ברגעי המשבר והלחץ,ואני מקווה שגם אתם(האוהדים) תהיו ותעזור לקבוצה...
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
vn87770
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 15.08.09

הודעהנושא: אחרי ששיחררו את קילינגסוורת' - מי יקלע בהתקפה????????...   Sun Mar 13, 2011 12:32 am

נכון שהוא לא עשה הגנה, אבל זה די פאתטי לראות במרקו את הבעיה של הקבוצה. הכל רקוב בקבוצה הזו, שחקנים לא אינטיליגנטים שלא מתקדמים ממשחק למשחק ,ועושים את אותן טעויות שוב ושוב. ובעיקר הבעיה היא בעמדת המאמן.
הראשון שבנה את הקבוצה היה ביזיון, ועכשיו כבר ויתרו ולא מביאים אף מאמן ראוי במקומו.
מרקו היה בין הפחות גרועים בקבוצה ובמקום לשחרר אותו היה צריך להביא עוד סנטר שישלים אותו, ולא לשחרר אותו בעוד מהלך מטומטם (תסלחו לי...).
אפשר היה להבין בלי בעיה כבר מתחילת העונה שצריך סנטר ושמרקו הוא לא איש של הגנה, ואת זאת כתבתי עשר פעמים לפחות בכל כתבה הקשורה לקבוצה, כבר מתחילת העונה,כולל בפורום זה,עוד מתקופת משחקי האימון שהיוו הכנה לעונה.
במקום סנטר הביאו את אובאנון, וחסין טען ש"קבוצות כיום משחקות בלי סנטר טבעי" ............

נראה עכשיו הנהלה יקרה מי יקלע בהתקפה: בן שימול? רותבארט?גקסון?
נקווה לנס השנה, ולנס עוד יותר גדול בשנה הבאה כי להערכתי ג'ף רוזן יעזוב אותנו.
חבל.
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

עידכונים וחדשות...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1