מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

הודעות חדשות...

Go down 
3 posters
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעות חדשות... Empty
הודעהנושא: הודעות חדשות...   הודעות חדשות... Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 11:54 am

קודם כל לפני שהתחיל עם ההודעות חג חנוכה שמח לכולם!!!!!!!!!!!!!!
עכשיו ההודעות:מכבי חיפה חתמה עם הספונסר AON(שממנת את מנצ'סטר יונייטד בכדורגל,ונותנת לה כ-25 מיליון דולר בשנה!!!!!)הנה הכתבה:

http://www.mhbasket.co.il/News.asp?id=685

ההודעה שנייה:מכבי חיפה תארח בביתה עירוני רמת גן.רמת גן ממוקמת במקום האחרון בטבלה ואני לא רואה שום סיבה שחיפה לא לוקחת את המשחק הזה בהליכה...
אחרי זה משחק חוץ קשה נגד עפולה וזה מוקש רציני כי צריך לעצור את דנטמון!כל שאר שחקני עפולה הם ברמה בינונית(הול,גור פורת ועוד)....
ואז משחק הגביע נגד אשקלון בחוץ!אשקלון קבוצה חזקה בביתה וזה לא הולך להיות משחק קל!הם ברמה של עפולה ואולי קצת יותר טובים....
נ.ב:חבר'ה עכשיו הגיע הרגע שאתם מגיבים!צריך לעורר את הפורום הזה אז יאללה תתחילו להגיב!!!!!
חזרה למעלה Go down
טל אבריאל
Admin
Admin

מספר הודעות : 155
Registration date : 13.10.08

הודעות חדשות... Empty
הודעהנושא: Re: הודעות חדשות...   הודעות חדשות... Icon_minitimeSat Dec 12, 2009 6:27 pm

חבל שאני לא יכול לתקן אותך ולומר ששכחת את הנקודה בין ה- 2 ל- 5 .
חבל שאני לא יכול לתקן אותך ולומר ששכחת את הנקודה לפני ה- 2 אפילו
חבל לכתוב סכומים שאין להם כל קשר למציאות
מדובר בסכום רגיל ביותר לחוזה פרסום כמו שאר המפרסמים שמפרסמים בהיכל ברוממה, אבל מה שכן, זו חברה ענקית בינלאומית עם פוטנציאל מצוין לעתיד.
חזרה למעלה Go down
ruined
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 312
Registration date : 25.07.08

הודעות חדשות... Empty
הודעהנושא: Re: הודעות חדשות...   הודעות חדשות... Icon_minitimeSun Dec 13, 2009 3:40 pm

הוא התכוון לסכום שמנצ'סטר מקבלים אם הבנתי נכון.

בכל מקרה היום משחק חשוב,אסון ליפול בו היום ר"ג קבומה מאוד חלשה.
חזרה למעלה Go down
טל אבריאל
Admin
Admin

מספר הודעות : 155
Registration date : 13.10.08

הודעות חדשות... Empty
הודעהנושא: Re: הודעות חדשות...   הודעות חדשות... Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 1:51 am

אה או קיי אז התיקון היחידי הוא שאאון נותנת למנצ'סטר 25 מליון לירות סטרלינג בעונה לא דולר. שזה הרבה יותר.
חזרה למעלה Go down
ruined
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 312
Registration date : 25.07.08

הודעות חדשות... Empty
הודעהנושא: Re: הודעות חדשות...   הודעות חדשות... Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 2:23 am

למרות הניצחון אני חייב להגיד שהעסק לא דופק.
עוד ניהול משחק מזוויע מבית היוצר של אבי אשכנזי.
סטרונג עם שתי מהלכים מצויינם,מה קורה?כמובן הוא יוצא.
23 הפרש רבע שלישי,הזמן המושלם להכניס את טיילר וגולדן ולתת ביטחון(מה עוד שהקהל לחץ בטירוף) מה אשכנזי עושה?מחכה ל3 דקות לסוף.
בכלל שלא נדבר על זה שכול פעם שהיתרון יורד מ15 כל הקבוצה נכנסת ללחץ ואין שום בעל בית ושום מאמן שיידע לתת את הכדור לשחקן הנכון.

עוד נושא זה ג'ייסון ריץ' וג'סי פלוט רוסה-יותר מדי איבודים,קליעה לא יציבה בכלל וכניסות עם הראש בקיר.

בכל מקרה אישית יש לי הרגשה שהרצף האחרון הוא קצת בלוף,כי בסה"כ 3 מתוך ה5 הם מועמדות לירידה.
מספיק לראות את ירושלים אתמול בשביל לראות שביכולת הזאת אנחנו לא בליגה של ירושלים מכבי וגלבוע(כנראה הפיינל).
חזרה למעלה Go down

הודעות חדשות...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-