מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מחזור 12....

Go down 
5 posters
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 5:10 pm

טוב אז הגענו למחזור ה-12 ואני רוצה להגיד שזה הולך להיות אחד המשחקים הקשיים ביותר של הקבוצה!מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב בהיכל נוקיה בשעה 20:50 ביום ראשון....
משחק שאני הולך להיות בו ולא הולך להפסיד אותו בשום מצב!!!!!!!!!!!!!!
עם חיפה רוצה לנצח אותו היא חייבת לשמור חזק על הגארדים שלה!כי הגבוהים מגיעים פעם ב במיליון שנה וזה כל הזמן אצל תל אביב ככה....
נ.ב:חבר'ה תתחילו להפציץ בתגובות מה אתם חושבים על המשחק הזה!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 7:36 pm

הגבוהים של תל אביב טובים.. זה שהם לא מצליחים נגד הסנטרים של אריות אירופה ביורוליג זה לא אומר כלום, כי בליגה הם עושים בצפר לגבוהים פה.

משחק באמת קשה, אבל אחרי ההפסד המבייש לנתניה וההפסד המעצבן לסיינה מכבי יבואו בלחץ בטורף, אחד מהשניים יקרה לדעתי, או שהם יתפוצצו עלינו ויוציאו את כל העצבים, או שנצליח לנצל את הלחץ שלהם ונעשה סנסציה ענקית ונקבור את הצהבת :]

יאללה חיפה
חזרה למעלה Go down
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 44
Registration date : 09.09.08

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 8:41 pm

לא משנה מה תהיה התוצאה של המשחק הזה. מה שחשוב הוא שלאורך כל הסיבוב השני נצליח לשמור על אותו קצב כמו ירושלים ושבמחזור האחרון ננצח אותם ברוממה. אסור לנו להגיע לפלייאוף מהמקום הרביעי.
אני דווקא יחסית אופטימי לגבי המשחק בנוקיה בראשון. אני חושב שאחרי שמכבי שיחקו שבוע שעבר 50 דקות קשות בקופס(א)ל, טסו הלוך ושוב לאיטליה, והוציאו הרבה אנרגיות מול סיינה. הם יגיעו במצב לא אידיאלי למשחק מולנו, ולדעתי גם במצב רוח קצת שפוף משני ההפסדים ואפשר יהיה לנצל זאת לטובתנו.

צריך להפסיק לאבד יותר מ15 כדורים במשחק.
לשמור חכם בהגנה, ולהזהר מלעשות עבירות מטופשות.
ובואו נקווה שרובי יתפוס יום טוב בזמן שהוא מחליף את מושון.
חזרה למעלה Go down
ירוק בלב
משתמש רגיל
משתמש רגיל
ירוק בלב

מספר הודעות : 228
Registration date : 30.06.08

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 3:34 pm

כולם להיות אופטימים!!!
ולהגיע עם הרבה טירוף ומוטיבציה, לנצח את הצהובים בהיכל ההשמדה!
יש עוד כרטיסים בגרבר למי שעוד לא קנה!
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 4:33 pm

היום המשחק של חיפה נגד תל אביב!!!!!!!כולם לבוא לראות אותו,אני יוצא עכשיו למשחק אז יאללה ביי....
חזרה למעלה Go down
shay
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 29
Registration date : 20.02.09

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 1:54 am

יש איזה פיקציה שהבעיה שלנו היא סנטר אבל הבעיה האמיתית לדעתי היא שאין לנו רכז. המשותף לכל ההפסדים שלנו הוא יכולת עלובה של חג'ג'. היום קיבלנו 20 נקודות מהקלעי שלנו, קיבלנו נקודות מהפורוורדים וקיבלנו עוד משחק מעולה של עידו, ומה קיבלנו מהעמדה הכי חשובה? נקודה אחת של בנדה ועוד 4 של חג'ג' בגארבג'. גם אם נביא סנטר של יורוליג זה לא יעזור כי לא יהיה מי שימסור לו כדורים.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מחזור 12.... Empty
הודעהנושא: Re: מחזור 12....   מחזור 12.... Icon_minitimeMon Feb 01, 2010 3:47 pm

אני חייב להגיד שכל הקבוצה תרמה חוץ מבן דוד(אני לא בא עליו בתלונות אבל בדר"כ הוא קולע 6-8 נק' למשחק)וחג'ג' שאין לי מושג למה הביאו אותו....
ריץ' לא באמת באמת רכז כמו פרקינס שהיה בעל הבית של חיפה ובאמת עשה עבודה יוצאת מן הכלל!לאירופה שנה הבאה זה לךא יספיק צריך להביא 2 חיזוקים הראשון זה גארד\רכז והשני זה סנטר כי טיילר צעיר והוא מספיק רק לליגה וגם ככה סטרונג וג'פרסון וקוז'י לא מספיקים לבד....
חזרה למעלה Go down

מחזור 12....
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-