מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר

Go down 
+5
אורן
שי האוהד
vital
tsuk
תמיר הירוק
9 posters
מחברהודעה
תמיר הירוק
משתמש רגיל
משתמש רגיל
תמיר הירוק

מספר הודעות : 518
Registration date : 24.06.08

הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Empty
הודעהנושא: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 4:31 pm

בימים אלה מנהלת הקבוצה שיחות מול עיריית חיפה ועיריית נשר על מנת למצוא בית לקבוצה לעונה הבאה. עיריית חיפה הכריזה בשנה שעברה על שיפוצים באולם רוממה, שיחלו בקיץ, ובסיומם יוכלו להכנס לאולם כ-5,000 צופים. במהלך השיפוץ לא תוכל חיפה לשחק באולמה הביתי, והיא תנדוד לאולם נשר, שככל הנראה יורחב לכ-1,350 מושבים. השיפוץ עצמו אמור להיות נרחב, ובקבוצה מקווים כי יסתיים בשנה אחת ולא בתקופה ארוכה יותר. נושא המעבר של חיפה נמצא עדיין בשלבי בירור. במידה והפועל חיפה, שנמצאת במאבקי העלייה לליגת העל, תעפיל בסיום העונה, גם היא צפויה לשחק באולם נשר. :id:

אני לא מבין פה משהו . בהתחלה אמרו שזה שיפוץ שיתמשך בקיץ עכשיו פתאום נצטרך לעבור בית.
אני לא יודע אם זה טוב זה אומר שאנחנו שנה הבאה מאבדים הרבה אוהדים . ורק שהשיפוץ לא יהיה שנתיים!!
חזרה למעלה Go down
tsuk
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 10
Registration date : 29.08.09

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 7:56 pm

אולי מישהו מהקבוצה יכול להסביר לנו קצת על השינוי המתוכנן בהיכל ברוממה ?
יש כל מיני שמועות על שינויים כאלה ואחרים.

אשמח אם מישהו יוכל לשפוך קצת אור על כל העיניין הזה .
אולי אפילו לארגן איזה כתבה נחמדה באתר הרישמי ...
ואם תוכלו לשים תמונות הדמיה או סתם שרטוט נחמד של ההיכל במראהו העתידני , זה יכול להיות ממש ממש נחמד.

תודה!
חזרה למעלה Go down
vital
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 35
Registration date : 13.08.09

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 11:12 pm

דווקא זה לא יהיה נורא כל כך. למשחקי הליגה הרגילים האולם יכול להתאים, ממילא 1400 צופים זה בערך הממוצע במשחקי הליגה הרגילים. זה רק יצור אווירה של אולם מלא וגועש, ולא אולם חצי ריק כמו שקרה השנה. במשחקים נגד הגדולות, יצטרכו לחשוב על פתרון יצירתי יותר.

רעיון למחשבה: אולי שווה במשחקים הגדולים לנדוד לאולם בנהריה, כאשר למנויים ולחיפאים תהיה עדיפות ברכישת כרטיסים, וכן הסעות מחיפה וחזרה. בנוסף, זה ימשוך אוהדים מכל הצפון, וירחיב את חוג האהדים של מכבי חיפה, מעבר לעיר עצמה.

צריך רק לקוות שהאולם בנשר יתאים לדרישת של היורוקאפ, בתקווה שסוף סוף נשתתף בו.
חזרה למעלה Go down
שי האוהד
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 29
Registration date : 16.09.08

הודעהנושא: מעבר לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 11:25 pm

הייתי שם שנה שעברה במשחק נגד קרית אתא. זה אולם ב5 רמות מתחת לרוממה. זה בכלל מגרש של בית ספר, אין כניסה נורמלית, אתה עובר במסדרונות כמו תלמיד . יש יציע קטן רק בצד אחד וזה ממש לא אסתטי שצד אחד זה קיר חשוף. נראה לי שגם התנאים של השחקנים חדרי הלבשה וכל זה ירודים. בהשוואה לרוממה. אם יעשו שיפוצים ברוממה בשביל להרחיב את ההיכל ל5000 מקומות כמו שהיה כתוב אז אולי זה שווה את זה אבל אנחנו נסבול בנשר וזה יוציא את החשק להרבה אוהדים. יחד עם זאת, חייבים להודות שרוממה צריך שיפוץ. קודם כל מזגן וחוצמזה הבנתי שרוצים להרוס את היציעים התחתונים ולבנות יציעים גדולים עד הפרקט. אני לא מבין באדריכלות או בארכיטקטורה אבל מי שתכנן לפני 40 שנה את היציעים התחתונים לא היה חכם גדול כי מרובם בקושי רואים משהו, בטח לא באלה שמאחורי הספסלים. אני מסכים עם הכותב הקודם שבאמת שעדיף נהריה על נשר.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 11:40 pm

שי האוהד כתב:
הייתי שם שנה שעברה במשחק נגד קרית אתא. זה אולם ב5 רמות מתחת לרוממה. זה בכלל מגרש של בית ספר, אין כניסה נורמלית, אתה עובר במסדרונות כמו תלמיד . יש יציע קטן רק בצד אחד וזה ממש לא אסתטי שצד אחד זה קיר חשוף. נראה לי שגם התנאים של השחקנים חדרי הלבשה וכל זה ירודים. בהשוואה לרוממה. אם יעשו שיפוצים ברוממה בשביל להרחיב את ההיכל ל5000 מקומות כמו שהיה כתוב אז אולי זה שווה את זה אבל אנחנו נסבול בנשר וזה יוציא את החשק להרבה אוהדים. יחד עם זאת, חייבים להודות שרוממה צריך שיפוץ. קודם כל מזגן וחוצמזה הבנתי שרוצים להרוס את היציעים התחתונים ולבנות יציעים גדולים עד הפרקט. אני לא מבין באדריכלות או בארכיטקטורה אבל מי שתכנן לפני 40 שנה את היציעים התחתונים לא היה חכם גדול כי מרובם בקושי רואים משהו, בטח לא באלה שמאחורי הספסלים. אני מסכים עם הכותב הקודם שבאמת שעדיף נהריה על נשר.
נהריה לא הרבה יותר טוב.. זה גם רחוק ולמרות שהאולם שם יפה, הוא לא מספיק גדול ולא שווה את המרחק, נקווה שהשיפוץ של רוממה יהיה שווה מעבר כלשהו
חזרה למעלה Go down
Omer GA02
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 2
Registration date : 09.03.10

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 11:58 pm

נתחיל מזה שהשינוי הזה ברוממה באמת נחוץ..
אבל אני לא חושב שאותה כמות של קהל שמגיעה לרוממה תבוא לנשר..
אני אישית ועוד כמה אנשים שיש להם מנוי יודע שאני לא יקנה מנוי בגלל שזה לא מסתדר לסוע כל פעם לנשר..
רציתי לדעת אם יש אפשרות שבמקביל לבנייה יתקיימו המשחקים כי יש הרבה זמן בן סיום העונה לתחילת העונה ואפשר לעשות שם שינויים שבאותו זמן המשחקים יוכלו להתקיים עם הבנייה שם..
נשר לא בא בחשבון !!
ובע"ה בשנה הבאה עם מזגן ברוממה Smile
חזרה למעלה Go down
oded32
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 34
Registration date : 24.12.09

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 6:16 pm

אני גם מקווה שיצליחו למצוא פתרון ועדיין נשחק ברוממה, אבל אם נשחק בנשר אין לי בעיה אני עדיין יקנה מנוי.
עם המשחקים יהיו בנהריה אין סיכוי שאני יקנה מנוי, או אפילו יבוא לאיזשהו משחק
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 4:16 pm

אני לא מבין למה צריך אולם של 5000 מקומות אם גם ככה היום במשחקי בית האולם חצי ריק. זה יהיה מגעיל לראות אולם של 5000 מקומות עם 2000 צופים. ואל תגידו שבגלל השיפוץ יגיעו עוד הרבה מאוד אוהדים כי זה לא נכון. גם התנאים עכשיו טובים ומזגן ואולם קצת יותר יפה לא יביאו עוד כמות באמת גדולה של אוהדים.
חזרה למעלה Go down
ירוק בלב
משתמש רגיל
משתמש רגיל
ירוק בלב

מספר הודעות : 228
Registration date : 30.06.08

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 6:21 pm

אסף רגב כתב:
אני לא מבין למה צריך אולם של 5000 מקומות אם גם ככה היום במשחקי בית האולם חצי ריק. זה יהיה מגעיל לראות אולם של 5000 מקומות עם 2000 צופים. ואל תגידו שבגלל השיפוץ יגיעו עוד הרבה מאוד אוהדים כי זה לא נכון. גם התנאים עכשיו טובים ומזגן ואולם קצת יותר יפה לא יביאו עוד כמות באמת גדולה של אוהדים.
תשמע אתה מסתכל על זה רק בתור אוהד מכבי חיפה שלא ימלאו את האולם,אל תשכח שזה לא רק שמכבי חיפה משתמשת בהיכל הזה!אל תשכח שהוא משמש גם לפסטיגלים,הופעות,ארועים ומשחקי ספורט.
ההגדלה הזאת תעשה טוב לכל העיר חיפה ולא רק למכבי חיפה,יהיו פה יותר אפשרויות לארח ארועים יותר גדולים ממה שהוא יכול לאפשר עכשיו,ותנאים הרבה יותר טובים לצפייה וחוויה.
ושתדע שהשיפוץ הזה כן יביא יותר אנשים,אני שמעתי לא פעם אנשים שאומרים פעם אחרונה אני נמצא ברוממה,ולמה זה? בגלל שאין מיזוג,הכל צפוף ,והמזנונים בהתאם-נראים מוזנחים כבר...
זה ישדרג מאוד את הרצון להגיע לראות כדורסל במקום נוח,נעים וכיף יותר.
אז יהיו 3,000 למשחקים ובמשחקים גדולים יבואו גם 5,000.
תאמין לי שהשיפוץ הזה ישדרג מאוד את העיר חיפה.
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 6:40 pm

ירוק בלב כתב:
אסף רגב כתב:
תשמע אתה מסתכל על זה רק בתור אוהד מכבי חיפה שלא ימלאו את האולם,אל תשכח שזה לא רק שמכבי חיפה משתמשת בהיכל הזה!אל תשכח שהוא משמש גם לפסטיגלים,הופעות,ארועים ומשחקי ספורט.
ההגדלה הזאת תעשה טוב לכל העיר חיפה ולא רק למכבי חיפה,יהיו פה יותר אפשרויות לארח ארועים יותר גדולים ממה שהוא יכול לאפשר עכשיו,ותנאים הרבה יותר טובים לצפייה וחוויה.
ושתדע שהשיפוץ הזה כן יביא יותר אנשים,אני שמעתי לא פעם אנשים שאומרים פעם אחרונה אני נמצא ברוממה,ולמה זה? בגלל שאין מיזוג,הכל צפוף ,והמזנונים בהתאם-נראים מוזנחים כבר...

אני מקווה מאוד שאתה צודק..אבל לשחק עונה שלמה (ואולי אפילו יותר) באולם שלא נמצא בעיר שלך לא יעשה טוב לקבוצה בכלל...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר   הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 10:33 am

אסף רגב כתב:
ירוק בלב כתב:
אסף רגב כתב:

אני מקווה מאוד שאתה צודק..אבל לשחק עונה שלמה (ואולי אפילו יותר) באולם שלא נמצא בעיר שלך לא יעשה טוב לקבוצה בכלל...
נכון.. אבל תחשוב גם על זה שאנחנו רוצים לארח אירופה.. ובשביל זה צריך לשפץ
חזרה למעלה Go down

הקבוצה תנדוד בעונה הבאה לנשר
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-