מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

רוצים אירופה!

Go down 
3 posters
מחברהודעה
cozmokremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 31
Registration date : 07.09.08

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 10:50 pm

ביומיים האחרונים פורסמה הודעה בדפים הרשמיים של הקב' בפייסבוק וטוויטר שעקב השיפוץ ברוממה בשנה הבאה, הקב' קרוב לוודאי תוותר על אירופה גם בשנה הבאה. ההודעה הוסרה היום כך שכנראה (אני מקווה) הנושא לא סגור.

קראתי כאן ובפורום הקופים הירוקים דעות רבות שזו תהיה טעות לוותר על אירופה, בייחוד אחרי שהשנה הינו יכולים לשחק ביורוקאפ ווויתרנו. אני גם חושב כך.

אין ספק שג'ף עומד בפני החלטה קשה. התקציב שצריך להעמיד לאירופה גדול במיליון וחצי שקל מהתקציב רק לליגה. אפשר לארח קב' אירופאיות במגרשים אחרים (למשל בנהריה) אבל הוא לא בטוח שהאוהדים (ובעקבותיהם הספונסרים) יגיעו למשחקים.

לנו כאוהדים יש 2 אפשרויות:
א. אנחנו יכולים לקטר בפורומים, להגיד שלוותר שוב על אירופה זו גישה לוזרית, לנבא שהקב' תפסיד אוהדים, שחקנים, וכסף אם היא רק תתרכז בליגה, ובעצם לא לעשות כלום בנידון. או ש...
ב. אנחנו יכולים להתארגן, להפגש עם ג'ף, ולנסות לשכנע אותו שאירופה כבר בשנה הבאה, אפילו אם נשחק מחוץ לחיפה, זה דבר שיחזק את הקב' ושווה את ההשקעה הנוספת.

כצעד ראשון הקמתי קב' בפייסבוק -
http://tinyurl.com/yzc4hwv
אני מאמין שאם נאסוף מספיק חברים נוכל לבוא לג'ף ולהראות לו שהתמיכה היא אמיתית.

בואו נשפיע ונוביל את מכבי חיפה ליורוקאפ!
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 10:31 am

לא צריך לנסוע לנהריה, אנחנו בטוח לא נוכל לארח בחיפה יורוקאפ, אפשר לשחק בנוקיה, שזה גם צמוד לתחנת רכבת וגם אולם על רמה שיכול להכיל המון ירוקים, נקווה.
חזרה למעלה Go down
cozmokremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 4:29 pm

אני לא מקדם אף מגרש. נוקיה זה בהחלט ה-היכל בארץ מבחינת מה שהוא מציע לאוהדים. אני חושב שהנהלת הקבוצה תעשה את הבחירה הנכונה מבחינת מגרש חלופי. אני רק רוצה להראות להם שגם אם ישחקו באירופה מחוץ לעיר, הרבה אוהדים יבואו ויעודדו. אני יודע שאבוא גם לעין שרה וגם לנוקיה אם צריך.
חזרה למעלה Go down
cozmokremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 11:48 pm

פגשתי את ג'ף רוזן במשחק היום. שאלתי אותו לגבי אירופה בשנה הבאה. הוא אמר שכרגע מסתמנת ההחלטה שלא ללכת לאירופה בגלל שאין מגרש ביתי. סיפרתי לו על הקבוצה שהקמנו בפייסבוק -
http://tinyurl.com/yzc4hwv והוא התלהב ואמר שאם נשיג 2000 חברים שמצהירים שהם יעקבו ויתמכו בקבוצה גם אם תשחק מחוץ לעיר, הוא יהיה פתוח לשנות את דעתו.

עכשיו הכדור במגרש שלנו. בואו נירשם ונשפיע!
http://tinyurl.com/yzc4hwv
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 11:58 pm

אני דווקא דיברתי איתו והוא אמר שהוא מאוד רוצה ללכת לאירופה אבל מגרש זו באמת בעיה והם מנסים למצוא פתרון לזה
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 12:34 am

בכל מקרה - צירפתי 15 חברים לקבוצה הזאת :]
חזרה למעלה Go down
cozmokremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 1:00 am

תודה אחי! ביחד נעזור לו להגיע להחלטה הנכונה Smile
חזרה למעלה Go down
Snufkin
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 7
Registration date : 24.05.09

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 1:11 am

אם נשחק בנוקיה אני בהחלט אבוא לתמוך בחלק מהמשחקים, למרות שזה יצא קצת יקר.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

רוצים אירופה! Empty
הודעהנושא: Re: רוצים אירופה!   רוצים אירופה! Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 1:12 am

Snufkin כתב:
אם נשחק בנוקיה אני בהחלט אבוא לתמוך בחלק מהמשחקים, למרות שזה יצא קצת יקר.
קודם כל צריך להגיע לאירופה, אחרי זה לדבר על מחירים
חזרה למעלה Go down

רוצים אירופה!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-