מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל

Go down 
2 posters
מחברהודעה
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 44
Registration date : 09.09.08

קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל Empty
הודעהנושא: קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל   קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 12:32 am

שתי כתבות שלי שפורסמו באתר כדורסל של הפרשן ערן סלע.
אתם מוזמנים להגיב פה בפורום.

נושא - כדורסלע בשירות אוהדי מכבי חיפה
http://www.cadursela.co.il/Default.asp?ArtID=3402&Type=4

נושא - הם בלוף
http://www.cadursela.co.il/Default.asp?ArtID=3061&Type=23
חזרה למעלה Go down
טל אבריאל
Admin
Admin

מספר הודעות : 155
Registration date : 13.10.08

הודעהנושא: Re: קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל   קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 11:45 pm

ובכן - הכתבה השניה ("הם בלוף") היתה נמהרת מדי, אלון. הייתי עיתונאי בעצמי וכעיתונאי במבט לאחור הכי לא אהבתי את הכתבות שכתבתי כשאני חם אחרי משחק הפסד לא טוב של הקבוצה. קצת, להתקרר, להיכנס לפרופורציות, נשימה, להיזכר בפערי התקציב גם לא מזיק. היום אנו עוד לא בפיינל פור, ונקווה שנגיע, אבל כבר כיום כשקוראים את הכתבה שלך מאוקטובר 2009 אפשר לומר שלא ממש חזית את הנולד. הלוואי שהעונה הזו תיגמר טוב בפיינל פור לפחות, אבל כבר כעת (8 הפסדים, בדיוק כמו בעונה הסדירה אשתקד) אפשר לומר שהסה"כ שלה טוב.
חזרה למעלה Go down
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 44
Registration date : 09.09.08

הודעהנושא: Re: קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל   קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 3:27 am

אני מסכים לגבי זה שצריך להירגע אחרי משחק ולראות דברים בפרופורציות נכונות. אבל זה היופי והייחוד בדברים הללו שנכתבו מזוית של אוהד הקבוצה שאיכפת לו, שכואב לו כשלקבוצה לא הולך, ולא מזוית אובייקטיבית עיתונאית.
צריך גם לזכור שהתקציב של חיפה הוא ה2-4 בגודלו וברור שהקבוצה טובה באופן יחסי לשאר הליגה, אבל הבעיה שעולה מהכתבות של המשחק הראשון והאחרון בעונה היא שבמשך 22 משחקים לא ניכר שיפור בקבוצה. תחליף מכבי בי-ם והכל נשאר: ההתקפה המבולגנת, מחלת האיבודים, הבעיות בעמדת הרכז הפותח והסנטר המחליף, אחוזי העונשין, המשחק האפאתי כשאנו בפיגור.
אני אוהד מסור וגאה במכבי חיפה, אך למעשה, לא רק שלא היה שיפור, יתכן שהיתה הליכה אחורה. הסיבוב השני היה גרוע מהראשון עם 5 הפסדים לעומת 3, למרות שהיו יותר משחקי בית. אני מקווה שלא עובר על הקבוצה משהו לא טוב ושנתפוצץ על היריבות בפלייאוף ובפיינלפור.

סך הכל, כל מה שאני כותב ועושה נובע מאהבה לקבוצה ורצון שמכבי חיפה תשתפר ותצליח.
אגב, חוזה עתידות אני לא, אבל אחי ואני קנינו כרטיסים לפיינלפור כבר לפני יותר מחודשיים ואנחנו רק מחכים שגם מכבי חיפה תגיע לשם.

בהצלחה בפלייאוף.
חזרה למעלה Go down

קצת מכל מיני - בעיקר על מכבי חיפה כדורסל
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-