מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

תודה לך מכבי על עונה מדהימה.

Go down 
+3
מכבי חיפה עד המוות
ruined
אורן
7 posters
מחברהודעה
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Empty
הודעהנושא: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 1:10 am

תודה רבה על עונה מדהימה, כולם עצובים ומאוכזבים אבל אין תלונות - תודה רבה על השנה הזאת, כל הכבוד לכל מי שנתן יד להצלחה הזאת, גם אם לא הגענו לפיינל פור.
חזרה למעלה Go down
ruined
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 312
Registration date : 25.07.08

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 1:54 am

אפשר להגיד תודה לקבוצה וזה דבר חשוב,אבל למכבי חיפה לא הייתה שום עונה מדהימה.
כדורסל עלוב ברוב חלקי העונה,תרגילי "תנו את הכדור לג'פרסון ותזוזו" הידועים ועוד ועוד תצוגות נפל.

הקבוצה צריכה לעשות שינוי קיצוני בשנה הבאה,וכמובן להתחיל מאבי אשכנזי.
אני מקווה שג'ף רוזן יבין את זה ולא יבלבל לנו את המוח עם משפטים כמו "לשמור על השלד הקיים" וכדו'.
השלד מת,צריכים שלד חדש ומהר.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 7:09 am

ruined כתב:
אפשר להגיד תודה לקבוצה וזה דבר חשוב,אבל למכבי חיפה לא הייתה שום עונה מדהימה.
כדורסל עלוב ברוב חלקי העונה,תרגילי "תנו את הכדור לג'פרסון ותזוזו" הידועים ועוד ועוד תצוגות נפל.

הקבוצה צריכה לעשות שינוי קיצוני בשנה הבאה,וכמובן להתחיל מאבי אשכנזי.
אני מקווה שג'ף רוזן יבין את זה ולא יבלבל לנו את המוח עם משפטים כמו "לשמור על השלד הקיים" וכדו'.
השלד מת,צריכים שלד חדש ומהר.
מקום שלישי בעונה הסדירה, מקום רביעי בעונה הסדירה בתיקו עם המקום השני, מקום חמישי סה"כ אחרי הפלייאוף, ניצחון מרשים על גליל שהרבה יותר טובים מאיתנו, עוד כמה משחקים יפים, חגיגות דאנקים בהרבה משחקים - הייתה עונה מדהימה אל תיקח להם את זה, תפסיק להיות אוהד מגעיל כמו האוהדים של מכבי תל אביב שאם אין אליפות אז העונה היא כישלון
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 9:06 am

לא עונה כישלונית אורן?! אז בוא אני אסביר לך משהו,הניצחון על גליל,הדאנקים והמקום הרביעי זה גם היה בשנה שעברה....
דבר שני הקבוצה כישלון למה?! בוא אני ישווה לך את הקבוצה של השנה שעברה לעומת השנה,שנה שעברה חיפה סיימה עם 6 הפסדים לעומת 8 השנה. עוד דבר ג'ף רוזן השקיע השנה יותר מהשנה שעברה והשנה הסגל היה אמור לרוץ לאליפות עד הסוף לעומת שנה שעברה שהיה רק את ג'פרסון ופרקינס שהחזיקו את הקבוצה וזאת הייתה מבחינתי הפתעה שהם עלו לגמר נגד תל אביב.עוד דבר שאני רוצה להגיד זה שהיה רשום בידיעות אחרונות זה שאם חיפה לא מעפילה לפיינל פור אז יהיה שינוי בסגל!שינוי בסגל המקצועי!ואבי אשכנזי ימונה לאיזה שהוא משהו בכיר בחיפה ובמקומו אלעד חסין ימונה למאמן,ככל הנראה....
טוב אז לנושא אחר חיפה חייבת להפיק לקחים לשנה הבאה וחייבת לשחרר כמה שחקנים כמו חג'ג' שפשוט השנה היה בינוני ומבחינתו חיפה הייתה מין קבוצת מפלט כזאת ובמקומו צריך להביא גארד מנושא יותר מישהו כמו פרקינס.גם את ריצ'ארד רובי שפשוט לא הצליח להתפתח בחיפה וצריך להביא במקומו סנטר יותר רציני או פאוור פוורווד.את ג'סי פלוט רוסה צריך גם לשחרר כי חיפה מביאה את אסוברי מקריית טיבעון שפשוט מחליף למזרחי בתפקיד 3!
חזרה למעלה Go down
ruined
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 312
Registration date : 25.07.08

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 9:33 am

הגישה שלך ממש לוזרית.
לא עלינו לפיינל פור ב2 המפעלים-אין יותר כשלון מזה.
ומכבי חיפה עד המוות-להגיד שחג'ג היה בינוני העונה זה המחמאה הכי גדולה שהוא יקבל העונה
חזרה למעלה Go down
shay
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 29
Registration date : 20.02.09

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 10:51 am

אורן, אם המטרה העונה היתה להגיע לפיינל פור ולא הגענו אז נכשלנו.
אפשר להגיד שיש נסיבות מקילות כמון הפציעה של קוז'יקרו, אבל עדיין, קיבלנו בפלייאוף קבוצה מאוד נוחה מבחינתנו ועם יתרון הביתיות היינו צריכים לעבור גם בלי קוז'יקרו, בטח כשבצד השני שיחקו גואטה, חכמון, אסנטי וגור. אם לשלושת הרבעים הראשונים של המשחק הראשון בסדרה לא הגענו (היה 22 הפרש להם, ברוממה!), ואת המשחק השלישי הפסדנו, שוב ברוממה, אחרי שהובלנו ב-9 באמצע הרבע וב-4 עם כדור שלנו 50 שניות לסיום, אז נכשלנו.
נכון שהיו גם רגעים יפים, שהקבוצה רצה בהם ולעיתים אפילו הפליאה ושיחקה יפה, אבל בניגוד לעונה שעברה, במאני טיים, במשחקים המכריעים ובכל סיום של משחק צמוד, פישלנו.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 11:32 am

מכבי חיפה עד המוות כתב:
לא עונה כישלונית אורן?! אז בוא אני אסביר לך משהו,הניצחון על גליל,הדאנקים והמקום הרביעי זה גם היה בשנה שעברה....
דבר שני הקבוצה כישלון למה?! בוא אני ישווה לך את הקבוצה של השנה שעברה לעומת השנה,שנה שעברה חיפה סיימה עם 6 הפסדים לעומת 8 השנה. עוד דבר ג'ף רוזן השקיע השנה יותר מהשנה שעברה והשנה הסגל היה אמור לרוץ לאליפות עד הסוף לעומת שנה שעברה שהיה רק את ג'פרסון ופרקינס שהחזיקו את הקבוצה וזאת הייתה מבחינתי הפתעה שהם עלו לגמר נגד תל אביב.עוד דבר שאני רוצה להגיד זה שהיה רשום בידיעות אחרונות זה שאם חיפה לא מעפילה לפיינל פור אז יהיה שינוי בסגל!שינוי בסגל המקצועי!ואבי אשכנזי ימונה לאיזה שהוא משהו בכיר בחיפה ובמקומו אלעד חסין ימונה למאמן,ככל הנראה....
טוב אז לנושא אחר חיפה חייבת להפיק לקחים לשנה הבאה וחייבת לשחרר כמה שחקנים כמו חג'ג' שפשוט השנה היה בינוני ומבחינתו חיפה הייתה מין קבוצת מפלט כזאת ובמקומו צריך להביא גארד מנושא יותר מישהו כמו פרקינס.גם את ריצ'ארד רובי שפשוט לא הצליח להתפתח בחיפה וצריך להביא במקומו סנטר יותר רציני או פאוור פוורווד.את ג'סי פלוט רוסה צריך גם לשחרר כי חיפה מביאה את אסוברי מקריית טיבעון שפשוט מחליף למזרחי בתפקיד 3!
למה אתה משווה לשנה שעברה? למה שלא תשווה לקבוצה שלפני 10 שנים? או לקבוצה של 5-6 שנים?[וואלה, לא היית קבוצה] ולפני 10 שנים ירדנו 3 ליגות ב3 שנים, למה אתה לא משווה לשם? מי אתה שתעביר ביקורת עליהם, שהם הוציאו כסף, נתנו את הכל, והגיעו למקומות מכובדים, זה שהם לא הגיעו לפיינל פור זה אומר שהעונה כישלון? אני שונא להגיד את זה אבל אתם ממש מדברים כמו אוהדי הצלחות, התרגלתם ליותר מדי פינוק מהעונה שעברה ומהכדורגל..
צ'או מהסרט - לא כל יום ינחת לך בחיפה דורון פרקינס, תמצא את תל אביב בעונה עם רכבת זרים מטורפת, מישהו ידיח לך אותה מהגביע ותצליח להגיע לשני גמרים, לא תמיד יהיה לכם את זה.
תגידו תודה שיש לכם קבוצה, ושיש כדורסל בחיפה.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 1:46 pm

אורן מה הקשר לפני 3, 10, 5-6 שנים?! אמרת בעצמך שהעונה לא כישלונית אז הבאתי לך השוואה מהשנה שעברה למה הקבוצה הייתה כישלונית, ודבר נוסף אני לא אוהד הצלחות כל הפסד אני לוקח את זה קשה כי זה מבאס אותי לראות את הקבוצה נלחמת ובסוף,עדיין מפסידה.
קצת חדשות:לחיפה יש כמה שחקנים חדשים שהיא רוצה להביא:
1.גארי פורבס מרמת גן,משחק בתפקיד 2-3 ולפי דעתי הוא מחליף קלאסי לריץ'.
2.חיפה רוצה את אוסומברי מקריית טיבעון שהוא מחליף למזרחי ועמד על ממוצעים יפים של 20 נק' למשחק.
חזרה למעלה Go down
טל אבריאל
Admin
Admin

מספר הודעות : 155
Registration date : 13.10.08

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 2:02 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:

לא רוצה להפריע לויכוח, אבל רק לתקן - בעונה שעברה הפסדנו 8 משחקי ליגה, והעונה גם כן .
התקציב העונה קטן יותר מהעונה שעברה.
לא להאמין למה כתוב בעיתונים, רק לפעמים נכון, לפעמים לא. יש לא מעט המצאות. עכשיו במיוחד כשמתחילה עונת המלפפונים, כמות ההמצאות והספקולציות גדולה מאד.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeFri May 14, 2010 3:08 pm

טל אבריאל צודק התבלבלתי....
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeSun May 16, 2010 7:57 pm

טוב אז הנה כמה הודעות:
1. אבי אשכנזי לא ימשיך שנה הבאה,ואני אומר אבי תודה רבה על ה-3 שנים האלה שנתת לקבוצה....
2.ארנון שירן מונה ס.יו"ר של ג'ף רוזן ואני מאחל לו בהצלחה בתפקיד החדש..
חזרה למעלה Go down
ירוק בלב
משתמש רגיל
משתמש רגיל
ירוק בלב

מספר הודעות : 228
Registration date : 30.06.08

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeThu May 20, 2010 8:50 am

ממש לא עונה מדהימה... אבל מה לעשות סיימנו מקום 5 זה לא רע, אבל ההצהרות היו פיינל פור.
אי אפשר בכלל להשוות את הסגל של לפני שנה לעונה הזאת פשוט זרים יותר טובים ושחקנים עם אחריות לקבוצה ולא כמו השנה שהזרים זורקים זין על הקבוצה ומתים כבר לעלות כמה שיותר מהר על המטוס חזרה לארה"ב.
מהעונה הזאת אפשר לקחת רק כמה שחקנים לעונה הבאה:
משה מזרחי,עידו קוז'יקרו,בנדה,ג'ייסון ריץ',וג'פרסון (אם יהיה ניתן לעמוד בסכומים) ואת בן סטרונג לטבעון או לשחרר.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeThu May 20, 2010 3:45 pm

אז כמו שחשבתי אלעד חסין מונה למאמן החדש ל חיפה במקום אבי אשכנזי!
אלעד בהצלחה בתפקיד החדש ואמן תביא לנו איזה גביע או אליפות או את שתיהם...
חזרה למעלה Go down
רוקוסומוי
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 9
Registration date : 27.06.10

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 3:24 pm

אכן עונה נהדרת, אבל אפשר להגיע רחוק יותר
אם יחתימו את marques blakely מאוניברסיטת vermont
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 4:51 pm

רוקוסומוי כתב:
אכן עונה נהדרת, אבל אפשר להגיע רחוק יותר
אם יחתימו את marques blakely מאוניברסיטת vermont
דיי אחי חפרת עם השם הזה הבנו
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeMon Jun 28, 2010 9:55 am

אחי הבנו את השם של השחקן...
ותן לי לשאול אותך משהו,מה התפקיד של השחקן ואיך אתה יודע שהוא כזה טוב?בן כמה הוא(אני שואל בן כמה הוא בשביל לא לחזור על טעות ג'רמי טיילר)?יש לו ניסיון חוץ מזה שאני יודע שהוא במכללות...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeTue Jun 29, 2010 1:02 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:
אחי הבנו את השם של השחקן...
ותן לי לשאול אותך משהו,מה התפקיד של השחקן ואיך אתה יודע שהוא כזה טוב?בן כמה הוא(אני שואל בן כמה הוא בשביל לא לחזור על טעות ג'רמי טיילר)?יש לו ניסיון חוץ מזה שאני יודע שהוא במכללות...
אם הוא במכללות זה אומר שאין לו ניסיון כי אסור לך ללכת למכללה לאחר שקיבלת כסף באופן מקצועני.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeWed Jun 30, 2010 10:47 am

טוב אז הנה עוד כמה חדשות:
1.חיפה החתימה עוד שחקן ושמו יוני ניר מחולון. החתמה די נחמדה ומקווה שהוא ובן שימול יתנו את עונת הפריצה שלהם...
2.סאשה בראטיץ' גם הוא מחולון על הכוונת של חיפה והקבוצה כבר הגיעה איתו לסיכום וככל הנראה הוא גם יחתום...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeWed Jun 30, 2010 11:41 am

מכבי חיפה עד המוות כתב:
טוב אז הנה עוד כמה חדשות:
1.חיפה החתימה עוד שחקן ושמו יוני ניר מחולון. החתמה די נחמדה ומקווה שהוא ובן שימול יתנו את עונת הפריצה שלהם...
2.סאשה בראטיץ' גם הוא מחולון על הכוונת של חיפה והקבוצה כבר הגיעה איתו לסיכום וככל הנראה הוא גם יחתום...
מאיפה הבאת את זה שיוני ניר חתם?
1. זה לא כתוב באתר של המנהלת - זאת אומרת שהוא עוד לא נרשם באיגוד הכדורסל כשחקן מכבי חיפה.
2. לא כתוב על זה כלום באתר של חיפה - שברגע שדברים אמיתיים קורים[לא שמועות] אז הם מפרסמים.
3. אפילו באתרי ספורט שהכתבות שם זה נטו רכילות ואתה לא יכול לדעת אם זה אמיתי או לא, לא כתוב שהוא חתם אלא שהוא במגעים חח

בקשר לסאשה בראטיץ' - שחקן נחמד, נקווה לטוב.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeWed Jun 30, 2010 11:47 am

עם יש לך ידיעות אחרונות אז שם רשום שהוא חתם...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

הודעהנושא: Re: תודה לך מכבי על עונה מדהימה.   תודה לך מכבי על עונה מדהימה. Icon_minitimeWed Jun 30, 2010 12:15 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:
עם יש לך ידיעות אחרונות אז שם רשום שהוא חתם...
יש לי ידיעות, למדתי לא להאמין למה שהם כותבים Razz
חזרה למעלה Go down

תודה לך מכבי על עונה מדהימה.
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-