מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

בנדה חתם בחולון לעונה!!!

Go down 
5 posters
מחברהודעה
GreenFan
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 6
Registration date : 23.06.10

בנדה חתם בחולון לעונה!!! Empty
הודעהנושא: בנדה חתם בחולון לעונה!!!   בנדה חתם בחולון לעונה!!! Icon_minitimeWed Jun 23, 2010 1:01 pm

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1699157
חבל שהקבוצה וויתרה גם עליו.
אני מקווה שתבוא סוף סוף החתמה ראויה
אחרי האכזבה הכפולה השבוע.
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

הודעהנושא: Re: בנדה חתם בחולון לעונה!!!   בנדה חתם בחולון לעונה!!! Icon_minitimeWed Jun 23, 2010 1:52 pm

לא ייאמן...איך רוצים שלשחקנים יהיה אכפת מהסמל ומהקבוצה אם כל שנה שנתיים מתחלפים כל השחקנים?
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: בנדה חתם בחולון לעונה!!!   בנדה חתם בחולון לעונה!!! Icon_minitimeWed Jun 23, 2010 7:12 pm

זה גם מה שאני אומר מישהו מהנהלה צריך להעיר את ג'ף רוזן משנתו וצריך להזכיר לו להחתים את הקבוצה לטווח יותר רחוק ולא לעונה אחת,חבל שוויתרו על שחקן כזה! ואי אפשר שלא להגיד מילה אחת טובה על חולון שניראת קבוצה אחרת וחזקה פי 2 משנה שעברה...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: בנדה חתם בחולון לעונה!!!   בנדה חתם בחולון לעונה!!! Icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:28 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:
זה גם מה שאני אומר מישהו מהנהלה צריך להעיר את ג'ף רוזן משנתו וצריך להזכיר לו להחתים את הקבוצה לטווח יותר רחוק ולא לעונה אחת,חבל שוויתרו על שחקן כזה! ואי אפשר שלא להגיד מילה אחת טובה על חולון שניראת קבוצה אחרת וחזקה פי 2 משנה שעברה...
להעיר את ג'ף רוזן? אולי אתה תשלם ותחתים שחקנים ? אני בטוח שמכבי חיפה ישמחו מאוד.. מי אתם שתזרזו אותו או תחליטו על מי הוא יחתים ? הוא נותן כל שנה כסף והרבה, והיות ואנחנו לא יכולים להתחרות במכבי תל אביב על אליפות אני מניח שהוא מפסיד כל שנה הרבה כסף, ועם כל הכבוד למנויים שמחזירים חלק מההוצאות - יש אולי 1000 מנויים, וזה כלום.. לכל אחד יש מה להגיד אבל קל לכם לדבר כשלא אתם צריכים לתת את הכסף.

תאמינו לי שגם אני לא שמח מכל מה שקורה, אבל אם אתם אוהדים של הקבוצה תעמדו מאחוריה תפסיקו להטיף על כל דבר..
חזרה למעלה Go down
רוקוסומוי
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 9
Registration date : 27.06.10

הודעהנושא: Re: בנדה חתם בחולון לעונה!!!   בנדה חתם בחולון לעונה!!! Icon_minitimeSun Jun 27, 2010 3:21 pm

זה מצביע רק על דבר אחד
צריך להחתים את marques blakely מאוניברסיטת vermont
חזרה למעלה Go down

בנדה חתם בחולון לעונה!!!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-