מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ניצחון חמישי במשחקי האימון

Go down 
4 posters
מחברהודעה
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

ניצחון חמישי במשחקי האימון Empty
הודעהנושא: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeThu Sep 16, 2010 8:08 pm

ניצחון חמישי מתוך חמישה משחקים. הפעם 74-66 נגד ראשון לציון בראשון. עד עכשיו שני ניצחונות על גליל, אחד על נתניה ושניים על ראשון לציון.
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeThu Sep 16, 2010 8:25 pm

סטטיסטיקה מלאה תעלה בקרוב.
חזרה למעלה Go down
ruined
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 312
Registration date : 25.07.08

הודעהנושא: Re: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeThu Sep 16, 2010 9:46 pm

אני מאוד מרוצה בנתיים מאלעד חסין.נראה שהוא בנה קבוצה מאוד מחוברת,והושקעה מחשבה רבה מאחורי הבנייה שלה.
אני רואה עכשיו שלארי אובאנון סיכם אצלנו.על פניו החתמה מצויינת-סקורר סולידי,לא כופה עצמו על המשחק,אבל יש לקחת בחשבון את האפשרות שהוא יכול לפגוע בדקות של השחקנים האחרים.אני מאוד מאמין באבי בן שימול,לדעתי הוא יכול לתת עונה גדולה ולהפוך לאחד הישראלים המובילים בליגה,מקווה שההבאה של אובאנון לא תפגע בו.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeThu Sep 16, 2010 10:03 pm

אם אובנון נחשב לשחקן זר אז חיפה טועה ובגדול לגביי ההבאה של אובנון!חיפה צריכה סנטר רציני!רוברט(אני חייב להגיד שהבחור מפתיע אותי לטובה ואני מקווה שכל העונה ימשיך ככה),קילינגסוורת' נותן משחקים טובים ובראטיץ' ויוני ניר לא תמיד נותנים משחקים טובים ולכן אני חושב שצריך להביא סנטר!כבר יש לחיפה גארדים מצוינים וזה מספיק השנה נגד הגארדים של ירושלים ושל תל אביב ואני לא רואה שום סיבה שחיפה תביא גארד במקום סנטר...
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

הודעהנושא: Re: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 12:37 am

הפסד ראשון במשחקי האימון. 86-76 להפועל י-ם במחנה האימונים בכפר בלום. יום ד עוד משחק אימון נגד הפועל י-ם 12:00 בנשר. פתוח לקהל.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 9:56 am

טוב אני לא כל כך מתלהב מהניצחן של הפועל על חיפה. לחיפה היה סגל חסר!היה חסר לה את גלזר ואובנון שיצטרף היום לאימוני הקבוצה והפועל שנהנתה מסגל מלא!דוניגן וקלנסי כבר הצטרפו לקבוצה ובאמת לא ציפית שחיפה תנצח אם כזה סגל שעומד נגדה...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: ניצחון חמישי במשחקי האימון   ניצחון חמישי במשחקי האימון Icon_minitimeTue Sep 21, 2010 11:50 am

מכבי חיפה עד המוות כתב:
טוב אני לא כל כך מתלהב מהניצחן של הפועל על חיפה. לחיפה היה סגל חסר!היה חסר לה את גלזר ואובנון שיצטרף היום לאימוני הקבוצה והפועל שנהנתה מסגל מלא!דוניגן וקלנסי כבר הצטרפו לקבוצה ובאמת לא ציפית שחיפה תנצח אם כזה סגל שעומד נגדה...
לא נורא, יום רביעי תבוא הנקמה.
חזרה למעלה Go down

ניצחון חמישי במשחקי האימון
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-