מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?

Go down 
5 posters
מחברהודעה
איתיג
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 25.07.10

תגידו זה רק אני אבל הפורום מת? Empty
הודעהנושא: תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?   תגידו זה רק אני אבל הפורום מת? Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 7:04 pm

חוץ ממכבי חיפה עד המוות וויטל מנהל הפורום אף אחד לא כותב כאן כלום!!!!תראו אפילו איזה דיונים חמים יש בפורום האוהדים של בני השרון (שאולי יש 100 כאלה) שלא לדבר על ירושלים. זה פשוט לא ייאמן חוץ מ-2.5 אנשים אף אחד לא כותב.
משהו יודע כמה מינויים מכרנו?
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?   תגידו זה רק אני אבל הפורום מת? Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 7:58 pm

היי לא יפה אני גם פה Razz
אם זה כל כך מפריע לך, תפתח דיונים, אני בטוח שאנשים ישמחו להגיב.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?   תגידו זה רק אני אבל הפורום מת? Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 8:22 pm

איתיג מסכים איתך במאה אחוז! אני מרגיש שאני ואולי עוד 5 אנשים(שבקושי מגיבים) מחזיקים את הפורום למרות שיש פה 100 ומשהו חברים!!!! אני מקווה שהתגובה שלי והדיון שלך יעיר משינה את הפורום ונתחיל באמת להיות פורום כדורסל רציני...
חזרה למעלה Go down
oMeR
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 11
Registration date : 05.01.08

הודעהנושא: Re: תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?   תגידו זה רק אני אבל הפורום מת? Icon_minitimeThu Oct 07, 2010 9:14 pm

שלום Smile
חזרה למעלה Go down
vital
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 35
Registration date : 13.08.09

הודעהנושא: Re: תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?   תגידו זה רק אני אבל הפורום מת? Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 1:56 am

יש כמה סיבות לדעתי:
1. חיפה היא "עיר של כדורגל". מכבי חיפה הייתה מאוד דומיננטית בשנים האחרונות, ולכן כאשר צריך לבחור בין כדורגל לכדורסל(ולפעמים נאלצים לבחור, כי אין מספיק כסף/זמן לאהוד גם וגם), בוחרים בכדורגל. אם חיפה כדורסל תמשיך לשמור על יציבות, תהיה כל שנה בפיינל פור, ותצליח בגביע ובאירופה, זה יגדיל את העניין סביבה.
2. יש פורום אוהדים שנקרא - GA2002 - בפורום הזה יש דיונים הרבה יותר ערים ותכופים מאשר כאן.
3. לדעתי גם יש הרגשה מסויימת של חוסר הזדהות עם הקבוצה. אמנם הפרוייקט של ג'ף הוא חשוב(הבאת שחקנים יהודים אמריקאים לארץ), אבל זה הופך את הקבוצה לנטולת זהות ישראלית/חיפאית, בדומה למה שהיה עם מכבי תל אביב עד לא מזמן.

אבל נראה לי שפשוט הסיבה הראשונה היא הכי דומיננטית.
חזרה למעלה Go down

תגידו זה רק אני אבל הפורום מת?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-