מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

זה באמת ביזיון...

Go down 
5 posters
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 4:29 pm

ווואו כבר נאמס לי מהערוצי הספורט האלה! מכבי חיפה תשחק נגד פריז ביום רביעי הזה ואין שידור למשחק!והמשחק עוד משחק ביתי! שערוצי הספורט הבני זונות האלה ימשיכו ללקק ת'תחת למכבי תל אביב! נכון שיש ליגת האלופות ביום שלישי ורביעי אבל זאת לא סיבה לא כזאת מוצדקת לא לשדר את את מכבי חיפה כשהיא עוד באירופה! זה פשוט ביזיון וגועל נפש, מה אתם חושבים על זה?!
חזרה למעלה Go down
oded32
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 34
Registration date : 24.12.09

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 4:58 pm

באמת זה בושה שמשדרים משחק ידידות של מכבי תל אביב נגד מקום אחרון באיטליה אבל משחק רשמי במוקדמות אירופה שלנו זה לא משודר, אבל זה לא משנה כי ככה כולם יגיעו לנשר!!
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 180
Registration date : 10.01.08

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:04 pm

אין השבוע בכלל ליגת האלופות...זה רק שבוע הבא!
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 7:25 pm

ביזיון ביזיון אבל אף אחד לא אומר להם כלום, אז למה שהם ישדרו? תקימו התארגנות של אוהדים[הייתי עושה את זה בעצמי אם הייתי יודע איך אפשר לגשת אליהם] ותפנו אליהם עם זה.. אני מוכן להצטרף ולעזור בכיף.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 8:30 pm

אין ליגת האלופות השבוע?! אז למה לא משדרים?! טל אבריאל תעשה מצווה גדולה ותנסה לגרום שיהיה שידור למשחק...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 8:48 pm

מכבי חיפה עד המוות כתב:
אין ליגת האלופות השבוע?! אז למה לא משדרים?! טל אבריאל תעשה מצווה גדולה ותנסה לגרום שיהיה שידור למשחק...
אני מאמין שיש להם דברים קצת יותר חשובים לעשות כמו להתכונן למשחק מלשבת על ערוץ הספורט.. כבר ענו על זה בתגובה למישהו באתר
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 9:28 pm

אורן לא אמרתי לשבת עם ערוץ הספורט ולחפור להם אמרתי שינסו לפחות להראות שאכפת להם מהקהל שלהם ולעשות ולנסות שיהיה שידור למשחק! לא אכפת עם לא יצליחו לפחות שינסו ואז זה יראה לי שלהנהלה אכפת מהאוהדים שלה, אבל עם אתה אומר שהם לא ינסו אז מראה את "האהבה" שלה לאוהדיה...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeMon Oct 11, 2010 12:01 am

מכבי חיפה עד המוות כתב:
אורן לא אמרתי לשבת עם ערוץ הספורט ולחפור להם אמרתי שינסו לפחות להראות שאכפת להם מהקהל שלהם ולעשות ולנסות שיהיה שידור למשחק! לא אכפת עם לא יצליחו לפחות שינסו ואז זה יראה לי שלהנהלה אכפת מהאוהדים שלה, אבל עם אתה אומר שהם לא ינסו אז מראה את "האהבה" שלה לאוהדיה...
לא אמרתי שלא ינסו.. אין לי מושג מה הם יעשו, אני רק אומר שאם רוצים להפעיל לחץ על התקשורת לשדר, זה יכול גם לבוא מאיתנו..
חזרה למעלה Go down
vital
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 35
Registration date : 13.08.09

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeMon Oct 11, 2010 3:19 am

אין מה לעשות... מכבי חיפה בכדורסל לא מעניינת מספיק אנשים על מנת שישדרו את המשחק שלה. כאשר הקבוצה תבסס לעצמה מסורת, זהות ונסיון אירופאי, אז יהיה על מה לדבר.

בסופו של דבר זוהי טלויזיה מסחרית, והיא תשדר משחקים שיש בהם הגיון כלכלי.

חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 6:17 pm

שידור ישיר באתר ערוץ הספורט
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 7:04 pm

אסף רגב כתב:
שידור ישיר באתר ערוץ הספורט

"איזה מזל" שהם עשו "טובה" שהם משדרים את המשחק...
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 7:10 pm

תאמין לי שגם אני לא אוהב שלא משדרים, אבל אין מה לעשות אפילו למשחק אימון של מכבי ת"א יש יותר רייטינג מלמשחק שלנו במוקדמות היורוצ'אלנג' וזה השיקול שלהם. אין שידור אז נקווה שגם יבואו אוהדים שאולי לא היו באים אם היה שידור..
חזרה למעלה Go down
אסף רגב
משתמש רגיל
משתמש רגיל

זה באמת ביזיון... Empty
הודעהנושא: Re: זה באמת ביזיון...   זה באמת ביזיון... Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 7:12 pm

התכוונתי שאין שידור בטלוויזיה..
חזרה למעלה Go down

זה באמת ביזיון...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-