מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

איך מביאים עוד קהל?

Go down 
5 posters
מחברהודעה
איתיג
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 12
Registration date : 25.07.10

איך מביאים עוד קהל? Empty
הודעהנושא: איך מביאים עוד קהל?   איך מביאים עוד קהל? Icon_minitimeSun Oct 17, 2010 6:49 pm

יודע שכולכם מתלבטים בנושא...

אבל איך אפשר להביא עוד קהל...אני כל משחק מושך חבר אחד..אבל הם אף פעם לא חוזרים בלעדי. הם לא אוהדים.

יש כל כך הרבה אוהדים של מכבי חיפה בכדורגל אז למה כל כך מעט בכדורסל.

איך נביא עוד קהל?

ונכון שסיבות למה אין קהל יש הרבה-אין לנו מגרש יפה במיוחד, ויותר מכך רחוק, קבוצה בלי הרבה אופי (אין המשכיות רבה )

תשאלו שניה את עצמכם-למה לא מתחברים לקבוצה שלנו. מדוע לאשקלון יהעיר הקטנה ש כמה מאות אוהדים, לנתניה גם כן ואפילו לאשדוד יש מספר לא מבוטל של אוהדים. אבל אצלנו עיר כל כך גדולה יש אולי 400-500 אוהדים.
מדוע זה קורה??למכבי תל אביב יש אוהדי כדורגל ואוהדי כדורסל...לא כל מי שאוהד את ביתר ירושלים אוהד את הפועל ירושלים...(אז למה זה קורה)
שאני בוחן את טיב הקבוצות בארץ-לבני השרון (שגם אותם אני מאוד אוהב )יש בעיה דומה לשלנו . שאר הקבוצות בלי קהל הם קבוצות תחתית.
חברה מה עושים?
חזרה למעלה Go down
AlonKremer
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 44
Registration date : 09.09.08

הודעהנושא: Re: איך מביאים עוד קהל?   איך מביאים עוד קהל? Icon_minitimeSun Oct 17, 2010 11:32 pm

לדעתי הבעיה היא לא במכבי חיפה. הבעיה היא בליגה.
אנשים לא באים למשחקים לא כי הם לא אוהבים את מכבי חיפה כדורסל ולא כי הם לא אוהבים כדורסל, לא כי הכרטיס יקר להם ולא כי נשר זה "כל כך" רחוק. הם לא באים בגלל שהמשחק מול קבוצה מאשקלון,אשדוד,ראשל"צ וכו' פשוט לא מספיק מעניין אותם. הם לא רואים מתח, דרמה, אתגר, יריבות כלשהי או שמץ של עניין במשחקים מהסוג הזה.
עובדה שמול מכבי ת"א והפועל ירושלים האולם מפוצץ על אף שמחירי הכרטיסים הם פי 2-3 מהרגיל. עובדה שבמשחק גמר גביע מגיעים 5000 אוהדים אפילו עד לת"א.
קח לדוגמא את הקהל של מכבי ת"א. יותר משבועיים לפני תחילת העונה, הם כבר מכרו במנויים עונתיים (שכוללים את היורוליג ואת משחקי הליגה) את כ-ל אולם נוקיה. שים לב, 11 אלף מנויים.
ואכן במשחקי יורוליג מעניינים האולם מלא, אבל במשחקי ליגה (אפילו ברגעים אלה, מחזור פתיחת עונה, מול האלופה מהגלבוע שגנבה להם את האליפות בשניה האחרונה של העונה הקודמת) במקרה הטוב באים 2000 אוהדים, וזאת על אף שלעוד 9000 אנשים יש מנוי וכניסה שהם כביכול כבר שילמו עליה, ובכל זאת מעדיפים להשאר בבית.

אם אתה מסכים איתי בעניין זיהוי הבעיה, אז כנראה שכבר הגענו לחצי מהפתרון.
חזרה למעלה Go down
vital
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 35
Registration date : 13.08.09

הודעהנושא: Re: איך מביאים עוד קהל?   איך מביאים עוד קהל? Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 2:18 am

אני לא חושב שהמצב נורא כל כך...

בנתניה יש אולם קטן, של איזה 800-900 מקומות, לא בעיה "למלא" אותו. אשדוד רק עלו ליגה, אז יש התלהבות והכל(ואין לי מושג כמה קהל יש להם...). גם לגבי אשקלון... אני לא בטוח שהם מכרו יותר מנויים ממכבי חיפה.

ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מהסיבות שקיימות והן אובייקטיביות - יש כדורגל ויש כדורסל, ולאוהד ממוצע אין אפשרות לקנות מנוי לשניהם(מבחינת זמן/כסף).

מכתי תל אביב כאשר משחקת בליגה, אף אחד מהמנויים שקנו כרטיס לא בא למשחקים, רק למשחקים "גדולים" וחשובים. לעומת זאת ביורולויג נוקיה מפוצץ. אם אנחנו נצליח השנה באירופה, נביא לכאן קבוצות טובות, ישדרו אותנו בטלויזיה, ניצור הזדהות בין הקבוצה לאוהדים... זה משהו שמושך קהל. אל תשכח שחיפה כדורסל(בבעלות ג'ף רוזן) היא מועדון צעיר מאוד, ונמצא בשלבי בנייה.

אני מאמין שהמפתח לקהל רב יותר, זה הצלחה והמשכיות במפעלים האירופאיים.
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: איך מביאים עוד קהל?   איך מביאים עוד קהל? Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 8:33 am

vital פשוט כל מילה בסלע! חיפה היא קבוצה צעירה שכולה זו שנה 3 שלה בליגת העל והיא צריכה זמן כדי שאוהדי הכדורגל ילמדו להזדהות איתה. אני מנהל בקהילה של הפורום מכבי חיפה ואני מנסה לשנכע שמה כל פעם מחדש לגרום לאוהדים הכדורגל ולאהוד גם את הכדורסל! אבל אני מאמין שהקבוצה תצליח ככה יבואו אוהדי ההצלחות למיניהם...
חזרה למעלה Go down
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

הודעהנושא: Re: איך מביאים עוד קהל?   איך מביאים עוד קהל? Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 8:34 am

vitall פשוט כל מילה בסלע! חיפה היא קבוצה צעירה שכולה זו שנה 3 שלה בליגת העל והיא צריכה זמן כדי שאוהדי הכדורגל ילמדו להזדהות איתה. אני מנהל בקהילה של הפורום מכבי חיפה בוואן ואני מנסה לשנכע שמה כל פעם מחדש לגרום לאוהדים הכדורגל ולאהוד גם את הכדורסל! אבל אני מאמין שהקבוצה תצליח ככה יבואו אוהדי ההצלחות למיניהם...
חזרה למעלה Go down
אורן
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 152
Registration date : 31.12.09

הודעהנושא: Re: איך מביאים עוד קהל?   איך מביאים עוד קהל? Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 5:11 pm

אני שונא לצאת זה שמאשים, אבל לדעתי הבעיה היא דווקא כן די בקהל.. מילא תגידו שנה ראשונה לא כולם יודעים שיש קבוצת כדורסל כזאת מכבי חיפה וכל זה - אבל אחרי שהגענו לגמר גביע, שהיו בו 5000 ירוקים, גמר אליפות המדינה, ושנה שעברה היינו שנה שלמה בליגת העל, זה מספיק זמן בשביל שתהיה הכרה, אז נכון שהמועדון צעיר ולא עם קבלות כמו של מועדון הכדורגל, אבל יש אוהדים - עובדה שאפילו במשחק העליה לליגת העל מול נתניה[עונת 07/08] האולם היו מפוצץ עד 0 מקום, ומול מכבי תל אביב בעונה הראשונה שלנו, האולם היה מפוצץ עד 0 מקום, ובהרבה משחקים אחרים האולם ברוממה היה כמעט מלא.
יש קהל - ועובדה שלכדורגל מגיעים אלפים כל משחק - אז ברור שאי אפשר לבקש שכולם יגיעו כי באמת כדורסל לא מעניין את כולם כמו שכדורגל מעניין, אבל 1500 אוהדים שימלאו כל משחק בית, מתוך כל האלפים שיושבים בקרית אליעזר, בקשה מוגזמת? יש הרבה אוהדים שהולכים עם השם מכבי חיפה בטוב וברע, אז אפשר ללכת גם עם הקבוצת כדורסל[זו דעתי לפחות].

בהצלחה היום נגד חולון :]
חזרה למעלה Go down

איך מביאים עוד קהל?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1