מכבי חיפה כדורסל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכבי חיפה כדורסל

הפורום של האתר הרישמי של מכבי חיפה בכדורסל

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

קצת חדשות ודעה אישית:

Go down 
3 posters
מחברהודעה
מכבי חיפה עד המוות
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 143
Registration date : 17.08.09

קצת חדשות ודעה אישית: Empty
הודעהנושא: קצת חדשות ודעה אישית:   קצת חדשות ודעה אישית: Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 3:23 pm

טוב אז הנה המטרה החדשה בהחייאת הפורום, כמה עידכונים בידיעה שאולי זה יעורר עניין בפורום ויגרום לאנשים להכנס ולהגיב...
1. חיפה הפסידה משחק חוץ קשה נגד הפועל ירושלים 95-76. אומנם זו תבוסה אבל חייבים להגיד שחיפה נמצאת בבעיה גדולה מאוד! לחיפה חסר גבוה נוסף שיחזק בהחלט את הרוטציה. וודס מתגלה כבלוף אחד גדול, ואילו דניאל איידן צעיר ואין לו יותר מידי ניסיון לתרום למשחק. בהגנה 2 הגבוהים האלו לא מספיק טובים וחיפה חייבת לעשות עם זה משהו בדחיפות, אחרת נראה מה שהיה אתמול במשחק נגד הפועל ירושלים, חורים בהגנה ותלות עצומה על וויליאמס וטיילקר ווילקרסון ששניהם לא יכולים להחזיק את ההגנה של חיפה לבד בצבע או לקיחת ריבאונדים...
בנוסף לבעיית הגבוהים של חיפה, לחיפה יש בעיה אחרת: והיא הגארדים. אני לא יודע עם החבר'ה פה יסכימו איתי או לא אבל חיפה בבעיה חמורה של עושה משחק, אומנם יש את ג'קסון, פאוול, לנדסברג ובן שימול אבל אף אחד מהם לא מצליח באמת לקחת את האחריות הזאת וברגעי האמת הם(כל השחקנים שאמרתי) "קורסים"(מהבחינה של איבודי כדור או קבלת החלטות במשחק) וזה בא לידי ביטוי במשחק נגד ירושלים ותל אביב בעיקר! ואין בכלל צורך להזכיר שפארין וג'רמי וויז לא מספקים את הסחורה למרות שאת וויז אני ההייתי נותן לו צ'אנס נוסף כי נגד נתניה הוא שיחק טוב, אבל בהחלט יש לחיפה צורך נוסף בהבאת עושה משחק נוסף לצד השחקנים שאמרתי...
עוד בעיה: חיפה סובלת מאחוזים גרועים מהשדה, או צבע או מהשלוש(ואתמול במשחק נגד הפועל זה היה השיא עם 2 מ-16 מה-3! שעם אחוזים כאלה אי אפשר לנצח!), אבל אני מקווה מאוד שגורקה יעבוד עם הקבוצה על האחוזים האלה ובאמת אפשר יהיה להנות ממשחק טוב של חיפה...
גם חיפה סובלת מסגל קצר, גורקה משתף במשחק, מקסימום 7-8 שחקנים. זה הופך אצל חיפה לבעיה מאוד גדולה! הסגל הקצר של חיפה מתעייף מהר וגם נכנס לבעיית עבירות שזה גורם לקבוצה לא לשמור ולתת ליריבות פשוט לחגוג בנק'! אני כמעט בטוח שחיפה היא הקבוצה עם ההגנה הכי חלשה בליגה!
2. חבר'ה חדשות מצוינות לחיפה! דבון ג'פרסון נעצר בליטא! לאחר ההפסד של קבוצתו בליגה הוא יצא לבלות עם אחד מחבריו לקבוצה,הוא נתפס שהוא מתעמת אם אנשים אבטחה כשהוא שיכור וגם בינתיים הוא הושעה ממשחק אחד על זה וככל הנראה ישחררו אות מהקבוצה! הנה הכתבה: http://www.one.co.il/Article/191455.html
דעה: זה פשוט מצוין! לשחרר את קינטל וודס במהירות ולהחתים את ג'פרסון מהר! השחקן פשוט אתלט בצורה מדהימה שבהחלט יכול להוסיף לגבוהים של חיפה וגם דבון יכול לפתור כמה בעיות שציינתי פה: בעיית הגבוהים והסגל הקצר שיש לחיפה! אני מקווה שחיפה יהיו ערניים לעניין ויעשו את המהלך הנכון ויביאו אותו...

נ.ב: חבר'ה תתחילו להגיב! אני מקווה שיצרתי עניין בכך שרשמתי את דעותיי על הקבוצה ועל המשחק נגד הפועל! גם אם לאנשים אין מה להגיד בנושא שלפחות ישאלו פה שאלות בפורום ויתחילו לנסות ליצור עניין בפורום הזה כי זו הדרך לנסות לעורר את הפורום ולהחזיר אותו בחזרה לחיים...
חזרה למעלה Go down
ירוק בלב
משתמש רגיל
משתמש רגיל
ירוק בלב

מספר הודעות : 228
Registration date : 30.06.08

הודעהנושא: Re: קצת חדשות ודעה אישית:   קצת חדשות ודעה אישית: Icon_minitimeFri Dec 09, 2011 3:39 pm

לא נראה לי שג'פרסון יבוא לפה,הוא עולה הרבה כסף וג'ף לא רוצה להשקיע יותר מדי השנה.
יש בעיה גדולה בחיפה מאז ומתמיד:איבדים. אנחנו מקום ראשון בטבלת איבודים למשחק אחרי שג'קסון הגיע זה קצת התאזן.
העונשין גם נקודה בעייתית שצריך לעבוד עלייה כי הנתונים בכלל לא מרשימים.
חזרה למעלה Go down
ירוק בלב
משתמש רגיל
משתמש רגיל
ירוק בלב

מספר הודעות : 228
Registration date : 30.06.08

הודעהנושא: Re: קצת חדשות ודעה אישית:   קצת חדשות ודעה אישית: Icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:08 pm

בנוסף שכחתי לציין שהמאזן שלנו 5-3 מאזן לא טוב בכלל...

נערך לאחרונה על-ידי ירוק בלב בתאריך Mon Dec 12, 2011 6:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
אמיר
משתמש רגיל
משתמש רגיל

מספר הודעות : 4
Registration date : 12.12.11

הודעהנושא: Re: קצת חדשות ודעה אישית:   קצת חדשות ודעה אישית: Icon_minitimeMon Dec 12, 2011 6:11 pm

היה הפסד מאכזב נגד י-ם,ממש התפרקנו... אני מקווה שנגד חולון נראה טוב כי חולון טובים מאוד.
חזרה למעלה Go down

קצת חדשות ודעה אישית:
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-